Manzuko to nasze oczko w głowie, koralikowe dziecko, nasza duma, satysfakcja i wymarzone miejsce pracy. Chcemy, aby było wyjątkowe i cieszymy się, że takie właśnie jest. Jesteśmy świadomi, że o swojej pracy możemy mówić wciąż i absolutnie bez końca - ale jest kilka drobiazgów, które są dla nas najważniejsze.

Po pierwsze: fair-trade

To dla nas słowo bardzo ważne. Jak to możliwe, skoro zamawiamy z Chin? Po prostu: odwiedziliśmy osobiście każdą fabrykę, z której zamawiamy koraliki. Mamy swoje standardy i wybieramy najlepszych, dowozimy statkami, bo tak jest ekologicznej i wiemy, co (i kto) stoi za naszymi produktami. Tym sposobem skutecznie odczarowujemy to, że chińszczyzna to wyzysk. Do Chin na kontrolę latamy co najmniej dwa razy w roku.

Po drugie: obsługa klienta

Manzuko to miejsce, w którym zamawiacie swoje pierwsze akcesoria za kilkanaście złotych i jednocześnie takie, które zabezpieczają roczną produkcję dla największych na Etsy, dużych marek, mennic. I jednym, i drugim poświęcamy taką samą uwagę, przeprowadzamy przez proces zakupowy krok po kroku, doradzamy i pomagamy. Lubimy przeskakiwać oczekiwania. I jesteśmy wdzięczni za każdą kartkę świąteczną, marmoladę czy ciasto, którą od Was dostajemy w podziękowaniu za nasze zaangażowanie.

Po trzecie: nasz zespół

Nasza troska nie ogranicza się jedynie do dbania o środowisko, o naszych dostawców i o klientów. Wybierając Manzuko wybierasz markę, która dba o swoich pracowników. Mamy kompletnego świra na punkcie dobrej atmosfery w firmie, naszych pracowników zatrudniamy na umowę o pracę za godziwą pensję i dajemy możliwość rozwoju. Chcemy, aby praca w Manzuko była przyjemnością - i wierzymy, że to wraca do naszych klientów.

Po czwarte: nasza jakość

Choć mamy tysiące produktów wielu, nawet tych markowych wciąż brakuje na naszych półkach. To zdecydowanie nasza wina: wszystkie koraliki, które są w sprzedaży w naszym sklepie, musimy osobiście obejrzeć, ostukać i ocenić, żeby sprawdzić, czy chcemy, aby znalazły się w Manzuko. Wielu producentom odmawiamy, nawet kiedy marża cieszy portfel. Ale właśnie dzięki temu wiecie, że to, co mamy, jest najlepsze pod słońcem. I to jest dla nas ważne.

W Manzuko jesteśmy dla Twojej pasji - niezależnie od jej wymiaru. Wybierając nas, wybierasz polską markę, która każdego dnia udowadnia, że można inaczej.

I za to Ci dziękujemy.