Promocja idealna na wolny czas

Czasy, w których żyjemy, są zdecydowanie ciekawe. Wiele z nas spędza znacznie więcej czasu w domach i z pewnością niektórym kończą się koncepcje na to, “co robić w czterech ścianach?”. Nie tylko sytuacja epidemiologiczna, ale i ciemne, długie wieczory zachęcają do pozostania w ciepłym mieszkaniu. Jak więc spożytkować ten czas? W manzuko wierzymy, że to doskonała pora na obudzenie swoich pokładów kreatywności.

Wiemy też, że wiele z Was traktuje rękodzieło niemal jak medytację. Znalezienie czasu na relaks i spokój jest niezwykle ważne, szczególnie gdy świat stanął na głowie. Być może chciałaś zarazić swoją pasją dzieciaki? Albo chcesz zająć im czas w kreatywny sposób? Skorzystaj więc z naszej promocji, by cieszyć się świetnie spędzonym czasem bez zmartwienia o duże koszty zakupów!

Jakie kategorie obejmuje promocja

Promocją objęte jest ponad 40 kategorii i podkategorii, nie sposób więc wymienić je wszystkie. Postaramy się jednak przybliżyć Ci te z nich, które naszym zdaniem zyskają największą popularność. 

Aby obejrzeć wszystkie przecenione produkty przejdź do kategorii PROMOCJE, z lewej strony znajdziesz menu z wyróżnionymi kategoriami i grupami przecenionych produktów. 

Pamiętaj, że przeceniamy pełne kategorie i twoje ukochane produkty mogą się wyczerpać. Zachęcamy do przemyślanych i rozważnych zakupów, ale chcemy też uniknąć rozczarowania klientów, jeżeli nie zdążą się zaopatrzyć w ulubione półfabrykaty. 

Koraliki ceramiczne

Koraliki ceramiczne to Wasi ulubieńcy od lat. Można śmiało powiedzieć, że doskonała jakość i szeroki wybór koralików ceramicznych to bardzo duża cegiełka w tworzeniu naszej marki. Przecenione znajdziesz wszystkie kształty, rozmiary i kolory. W tym ceramikę w jesiennych odcieniach i duże ceramiczne kulki. Te ostatnie świetnie sprawdzają się w dużych, lecz lekkich wisiorach, które są idealne do jesienno-zimowych stylizacji z golafami czy płaszczami.

Oprawy kaboszonów

Oprawy kaboszonów to niezwykle popularne półfabrykaty. Dopasujesz do nich kaboszony drewniane, szklane, czy akrylowe, lecz możesz po prostu zalać je żywicą! To prosty sposób na stworzenie unikatowej i spersonalizowanej biżuterii i dodatków. Oprawy do kaboszonów to półfabrykaty, które z pewnością pobudzą twoją wyobraźnię! A jeżeli nie wiesz, jak się z nimi pracuje, zajrzyj na naszego bloga, gdzie opisywałyśmy jak wklejać kaboszony w oprawy i jak zdobyć ciekawe grafiki!

Koraliki akrylowe

Znaczna większość koralików akrylowych znalazła swoje miejsce wśród naszych jesiennych przecen. Kolorowe koraliki akrylowe typowo kojarzą się z jasnymi, lekkimi półfabrykatami idealnymi na lato. I oczywiście skojarzenia te są trafne, lecz tylko częściowo. Wśród koralików akrylowych znajdziesz kolorowe albo platerowane srebrem przekładki i duże półfabrykaty, które perfekcyjnie pasują do obecnych trendów. Co więcej, akryl jest wytrzymałym na zmianę temperatur, lekkim i dość tanim surowcem. Do tej kategorii zaliczamy też koraliki ze szkła akrylowego oraz koraliki z żywicy. Dzięki półfabrykatom z niego wykonanym będziesz mogła się cieszyć z fantastycznej i trwałej biżuterii stworzonej niewielkim kosztem.

Szkło ekskluzywne

Jak sama nazwa wskazuje, koraliki z tej kategorii definiują luksus. Koraliki ze szkła ekskluzywnego wśród wszystkich przecenionych koralików szklanych zasługują na szczególną uwagę. Są produkowane ręcznie przez europejskich mistrzów rzemiosła szklanego. Każdy z nich to miniaturowe dzieło sztuki, które może posłużyć do stworzenia zjawiskowej biżuterii. W tej kategorii znajdziesz piękne półfabrykaty ze szkła weneckiego, a także koraliki wykonane techniką lampwork. Produkty te wspaniale sprawdzą się w naszyjnikach, kolczykach i bransoletkach na prezent. Co więcej, stworzysz z nich piękną biżuterię na specjalne okazje.

Koraliki szklane

Koraliki szklane to jedna z największych kategorii w naszym sklepie. Koraliki szklane z dużymi otworami to ciekawe i dość eklektyczne półfabrykaty, po które sięgają odważniejsi twórcy. W opozycji do nich znajdują się koraliki kryształki. Są to delikatne półfabrykaty pasujące każdemu, niezależnie od wieku. Półfabrykaty z serii Rainbow i StarDust to wyjątkowo wykończone produkty, z których stworzysz wspaniałe bransoletki i naszyjniki. Koraliki Milky to mleczne, nieprzejrzyste koraliki we wszystkich kolorach tęczy, ich odległymi kuzynkami są koraliki Marble, których powierzchnia przypomina marmur. Niezależnie od tego, jaką biżuterię preferujesz, z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród naszych szklanych koralików. 

Antyczny brąz

Półfabrykaty w kolorze antycznego brązu to nowo wydzielona kategoria mająca na celu ułatwić Ci nawigację w tysiącach naszych produktów. Znajdziesz tu zawieszki, oprawy, koraliki, łańcuszki, przekładki, zapięcia i kółka montażowe. Antyczny brąz to ciepły kolor metalu, idealnie pasujący do jesiennych barw. Buszując w tej kategorii,  nie musisz się obawiać, że odcienie półfabrykatów nie będą do siebie pasować! Półfabrykaty w kolorze antycznego brązu świetnie pasują do rzemieni szytych, skórzanych i zamszowych, ale też do koralików ceramicznych i półfabrykatów z kamieni. Jeżeli wcześniej z nimi nie pracowałaś, teraz jest doskonały moment, by po nie sięgnąć. 

Biżuteria

Wiemy, że nie wszyscy mają czas lub ochotę tworzyć własną biżuterię. Dla takich osób też mamy wyjątkową ofertę. Przeceniamy całą biżuterię jaką znajdziesz na naszym sklepie. Dzięki temu możesz zdobyć kolczyki i bransoletki w niewiarygodnie niskich cenach. 


To tylko niektóre z wielu naszych przecenionych kategorii. Zasady promocji są niezwykle proste i nie wymagają wiele. Nie potrzebujesz kodu rabatowego, a z promocji możesz korzystać wielokrotnie przez cały czas jej trwania. Nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz zaprosić Cię do KATEGORII PROMOCJE i życzyć Ci udanych zakupów!