W manzuko uwielbiamy okres świąteczny, kochamy dawać prezenty i co roku cieszymy się kalendarzami adwentowymi. Dlatego też w tym roku chciałyśmy, abyście cieszyli się tym czasem razem z nami! Wiemy, że koraliki i półfabrykaty do biżuterii same w sobie dają radość za każdym razem, gdy przychodzą w paczce, a w tym miesiącu mamy nadzieję wywołać jeszcze większe uśmiechy.

Aby poczuć się jak prawdziwe elfy, mamy prezenty dla wszystkich naszych klientów! Do każdej wysłanej w grudniu paczki dorzucimy małą słodkość, aby rozpakowywanie naszych półfabrykatów do biżuterii było jeszcze przyjemniejsze.

W każdym zamówieniu powyżej 50 złotych znajdziesz jedną z naszych pysznych chińskich herbat. Wiemy, że to jedna z Waszych ulubionych niespodzianek w naszych paczkach pełnych skarbów.

Klienci, którzy zamówią koraliki i półfabrykaty do biżuterii za 250 złotych i więcej dostaną od nas jeszcze jeden prezent. Będzie nim zestaw notesów z unikatową grafiką manzuko! Są one idealne do tworzenia list zakupów i zadań, a także do szybkiego szkicowania i zapisywania pomysłów.

Mamy nadzieję, że ucieszą Cię nasze podarki!

Elfy z manzuko