Darmowy kalendarz do pobrania i wydruku na rok 2022

Darmowy kalendarz do pobrania i wydruku na rok 2022

Po powrocie z przerwy świątecznej i naszych niewielkich Egipskich wakacji zupełnie niechętnie zabrałam się za kupkę spiętrzonych zadań. Potrzebowałam jakiegoś twórczego zajęcia. Postanowiłam uzupełnić pięknie kalendarz na 2022 rok, gdy nagle wpadłam na jeszcze lepszy pomysł. Zrobię darmowy kalendarz dla Was!

I tak właśnie powstał on – mój mały prezent dla Was na początek 2022 roku, kalendarz całoroczny pełen uroczych pastelowych grafik. Kalendarz składa się z 13 stron, okładki i dwunastu kartek z miesiącami, z których każdy ma inny kolor tła i towarzyszące mu grafiki.

Swój kalendarz możesz zbindować z boku lub u góry. Innym dobrym pomysłem jest związanie go wstążką lub zawieszenie na podkładce z klipsem. Pojedyncze strony świetnie sprawdzą się przyczepione magnesami do lodówki, czy przypięte do tablicy korkowej.

Pamiętaj, że pliki są przygotowane do wydruku na kartkach o formacie A4 i na takich będą wyglądały najbardziej korzystnie.

Kalendarz do pobrania jest w dwóch wersjach: kolorowej oraz czarno-białej zoptymalizowanej do wyraźnego wydruku bez kolorowych tuszy. Być może czarno-białą wersję da się pokolorować? 🙂

Jeśli wydrukujesz ten kalendarz i wrzucisz gdzieś jego zdjęcie oznacz nas, żebyśmy się o tym dowiedziały!

Darmowy kalendarz do wydrukowania 2022 dziewczęcy

Wirtualna Asystentka, ścisły umysł połączony z uwielbieniem do rzeczy ładnych. Od podstawówki zakochana we wszelkich formach rękodzieła, sztuki i designu. W wolnych chwilach spełnia się przy piekarniku wyczarowując babeczki, placki i ciastka, którymi obdarowuje wszystkich naokoło. Od roku zafascynowana również winylami i roślinami, których kolekcje systematycznie i bez opamiętania powiększa.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Show Buttons
Hide Buttons