Jak zrobić kolczyki z pomponów- tutorial

Jak zrobić kolczyki z pomponów- tutorial

Dziś pokażemy Wam nieskomplikowany przepis na to jak zrobić kolczyki. Są one niesamowicie łatwe w wykonaniu, lekkie, miłe w dotyku i wyglądają po prostu świetnie!

Potrzebne produkty:

pompony [4szt- 1,6zł] (kolory na zdjęciach FPO1519 i FPO1522)

baza kolczyków [30szt- 1zł]

klej E/F6000 [30ml- 18zł]

zatyczki do kolczyków [250szt- 1zł]

Jak zrobić kolczyki z pomponów

Wykonanie:

A teraz jak zrobić te kolczyki? Nic prostszego! Wybieramy nasz wymarzony kolor pomponu i przyklejamy go do talerzyka bazy.

Możecie użyć kleju Magic, widocznego na zdjęciu, dostępny jest on w większości sklepów papierniczych i kosztuje zaledwie kilka złotych. Klej Magic jest od kleju E/F6000 rzadszy, więc w odróżnieniu od użycia tego drugiego kolczyki będziecie musieli dobrze ustawić, aby bazy nie zjeżdżały z pomponów.  W obu przypadkach klej całkowicie wyschnie po około dobie.

Dokładamy zatyczki i kolczyki są gotowe. Wybrałam i będę polecała Wam moje ulubione, proste, silikonowe zatyczki. Są maleńkie, dzięki temu są prawie niewidoczne, nie tracą swoich właściwości i nie brudzą się jak większość silikonowych zatyczek, a co więcej najlepiej trzymają się na sztyfcie.

Tak samodzielnie wykonane kolczyki pięknie prezentują się z grubymi, zimowymi swetrami, ale pompony w żywych kolorach pięknie sprawdzą się jako letni dodatek. Są bardzo proste do zrobienia, a jednocześnie niesamowicie pocieszne 🙂

Wszystkie produkty potrzebne do wykonania tego tutorialu znajdziecie tutaj.

Wirtualna Asystentka, ścisły umysł połączony z uwielbieniem do rzeczy ładnych. Od podstawówki zakochana we wszelkich formach rękodzieła, sztuki i designu. W wolnych chwilach spełnia się przy piekarniku wyczarowując babeczki, placki i ciastka, którymi obdarowuje wszystkich naokoło. Od roku zafascynowana również winylami i roślinami, których kolekcje systematycznie i bez opamiętania powiększa.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons