Chwosty wachlarze, muszelki i stal chirurgiczna- końcówka nowości maja

Nowe produkty w manzuko

W maju pisałam już o całym zatrzęsieniu nowości jakie trafiły na nasze półki a tym samym na strony naszego sklepu. Przed Wami kolejna porcja nowości jaką w tym miesiącu udało nam się jeszcze zaprezentować.

Chwosty wachlarze na ramkach

Wiskozowe nitki chwostów wachlarzy zostały estetycznie oplecone sznureczkiem i zamontowane na miedzianych bazach. Bazy są okrągłe, owalne i w kształcie kropli. Chwosty wachlarze to gotowe do zawieszenia na biglu bazy kolczyków. W naszej ofercie znajdziecie też mniejsze, bawełniane chwosty wachlarze na bazach okrągłych i trójkątnych.

Wachlarz na łezce Chwost na kropli kremowy Chwost na łezce zielony Chwost na owalu różowy

Chwosty w okuciu

Do tej pory większość z chwostów w naszej ofercie była nie zakończona. Część chwostów wklejanych ma proste czapeczki. Do ich grona dołączają dwa rodzaje chwostów w ozdobnych okuciach oraz chwosty z czapeczkami szydełkowanymi. Jedne z chwostów z metalową czapeczką są proste i długie. Drugie mają bardziej orientalne zdobienie i są to większe chwosty wachlarze.

Chwost w okuciu amarantowy Chwost w okuciu bordowy Chwost w okuciu długiChwost w okuciu pomarańczowy

Chwost w okuciu marakesz fioletowy Chwost w okuciu orientalnym pomarańczowy Chwost w okuciu marakesz Chwost w okuciu orientalnym

Kaboszony z żywicy

Kaboszony z żywicy na nasze półki trafiły tym razem w czterech rozmiarach- 10 mm, 14 mm, 16 mm, 18 mm. Wewnątrz kaboszonów zatopione są kawałeczki muszli. Mimo ich matowego wykończenia kawałki muszelek mienią się wewnątrz kaboszonów.

Kaboszony z żywicy z muszlą fioletowe Kaboszony z żywicy z muszlą pomarańczowe Kaboszony z żywicy z muszlą różowe Kaboszony z żywicy z muszlą zielone

Końcówki ze stali chirurgicznej

Nikomu z rękodzielników nie trzeba przedstawiać końcówek do wklejania sznurków i rzemieni. Do oferty naszego sklepu dołączył pełen wybór rozmiarów końcówek ze stali antyalergicznej.

Stalowe końcówki do wklejania rzemieni Końcówki do wklejania ze stali nierdzewnej Stal chirurgiczna końcówki do wklejania Końcówki do rzemieni ze stali chirurgicznej

Koraliki naturalne

Lubimy jak na naszych półkach pojawiają się naturalne nowości. Regał z koralikami naturalnego pochodzenia jest u nas zdecydowanie najbardziej kolorowy. Do zestawu dołączają jednak koraliki monochromatyczne. Z jednego końca spektrum- czarna lawa wulkaniczna i z drugiego- bielutkie koraliki z muszli.

Lawa wulkaniczna koraliki Koraliki z lawy wulkanicznejKoraliki z macicy perłowejKoraliki z muszli

Drobne koraliki

Drobne koraliki szklane stoją w kolejce do wprowadzania bardzo tłumnie. W maju to już ich trzecia porcja, tym razem padło na koraliki o nieco większej średnicy. Tak samo jak ich mniejsze poprzedniczki występują w wielu kolorach, zwłaszcza tych przepięknie metalizowanych.

Koraliki do sutaszu Koraliki seedbeads Koraliki drobne szklane Szklane drobne koraliki

Zawieszki platynowane

Te zawieszki nie tylko są w kolorze platyny, ale są nią pokryte. W ofercie znajdziecie kilka wzorów zawieszek do bransoletek, łączników do biżuterii i zawieszek do kolczyków. Te ostatnie będą wyglądały bosko z podwieszonym chwostem.

Platynowane kwiatki łącznik do biżuterii Łącznik platynowany

Kryształki w okuciu

Będąc dzieckiem miałam bransoletkę z takich właśnie kryształków. Miałam ją całe 3 dni, bo zgubiłam ją w polu bawiąc się w chowanego z chłopakami… Bardzo za nią płakałam, to była druga zgubiona bransoletka tego lata. Nie macie więc pojęcia jak ucieszyły mi się oczy na widok tych kryształków. Są delikatne i przepięknie się błyszczą. Na razie dostępne w złotych oprawach, w kolejce czekają jeszcze srebrne.

 

Łącznik kryształek w okuciu czerwony Łącznik kryształek w okuciu kobaltowy Łącznik kryształek w okuciu zielony Łącznik kryształek w okuciu turkusowy

Muszelki kauri

To nasz wiosenny hit- muszelki kauri podbiły Wasze serca w ekspresowym tempie. Na specjalne zamówienie udało nam się zdobyć dla Was również muszelki w kolorze czarnego matu. Są przepiękne i genialnie aksamitne. W niektórych kolorach muszelek metalizowanych przybyło rozmiarów.

Muszelki kauri matowe, czarne Matowe czarne muszelki kauri Muszelki kauri antracytowe Muszelki kauri platerowne na srebrno

Zawieszki ze stali chirurgicznej

To nie koniec nowości wśród półfabrykatów ze stali chirurgicznej. Oprócz końcówek wspomnianych wcześniej wprowadziliśmy całą gamę stalowych zawieszek. Są zarówno w męskich jak i ślicznych, dziewczęcych wzorach.

Hamza ze stali chirurgicznej Pióro ze stali nierdzewnej Baletnica ze stali chirurgicznej Miś tous ze stali nierdzewnej

Woreczki z organzy

Zawsze lubiliśmy ładnie pakować naszą biżuterię i prezenty, które robimy. Z tego powodu zaczęliśmy systematycznie uzupełniać kategorię: opakowania. Woreczki prostokątne w dwóch rozmiarach nadadzą się by pięknie zapakować kolczyki czy wisiorek. Koniecznie zobaczcie nasze okrągłe woreczki, które świetnie nadają się do pakowania bransoletek.

Niebieski woreczek z organzy Fioletowy woreczek z organzy Różowy woreczek z organzy Zielony woreczek z organzy

Możesz również polubić

Dodaj komentarz