Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Ze stali chirurgicznej >
  • Końcówki ze stali chirurgicznej

Końcówki ze stali chirurgicznej

Końcówki ze stali chirurgicznej

Stal chirurgiczna to stop metalu, którego najpiękniejszą zaletą jest fakt, że nie wywołuje reakcji alergicznych. Jest świetnym pomysłem na prezent, czy pierwszą biżuterię. Co więcej, jest to jeden z najtwardszych metali wykorzystywanych w zdobnictwie, co zapewnia, że biżuteria ze stali chirurgicznej będzie służyła Ci lata. Jej dodatkową zaletą jest cena, która jest znacznie niższa niż cena metali szlachetnych takich jak złoto czy srebro. Jednakże właściwości tych metali są dość porównywalne.

Dlaczego końcówki ze stali chirurgicznej są ważne?

Wiele materiałów doskonale nadaje się dla osób uczulonych na niektóre metale. Zaliczymy do nich sznurki, wstążki i rzemienie. Jednakże często zapominamy o drobnych szczegółach takich jak końcówki, czy zapięcia. Te drobne kawałki metalu mogą uczulić wiele osób. Po latach doświadczeń w branży rzemieślniczej wiemy, że to właśnie przywiązanie do najdrobniejszych szczegółów przyciąga klientów z powrotem. W manzuko lubimy zapewnić Ci każdy półfabrykat, abyś mogła najlepiej zadbać o siebie i swoich konsumentów. 

Końcówki ze stali chirurgicznej w ofercie manzuko

Nasze końcówki wykonane są ze stali chirurgicznej 316L. Jest to ten sam materiał, z którego wykonane są narzędzia chirurgiczne. Wszystkie są polerowane, dzięki czemu pięknie błyszczą. W naszym sklepie znajdziesz zarówno końcówki do wklejania, jak i do zaciskania sznurków. Każdy ich rodzaj wykonany jest w srebrnym kolorze, który często jest najbardziej uniwersalną barwą wśród półfabrykatów. Nasze końcówki ze stali chirurgicznej doskonale współpracują z każdym rodzajem kleju. Co więcej, nie zmieniają swojego koloru, nie rdzewieją, nie śniedzieją i nie ścierają się.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.142.0 #