Nowe koraliki i półfabrykaty – podsumowanie styczeń.

Koraliki Milky

Koraliki i nowe półfabrykaty do robienia biżuterii -styczniowe nowości.

Początek roku nas rozpieścił, na osłodę po remanentowych wysiłkach, wpłynęła na magazyn nowa dostawa, przyjechały do nas koraliki i nie tylko! Zawsze czekamy na nią z niecierpliwością i rozpakowywanie kartonów cieszy nas jak otwieranie prezentów pod choinką. 2.5 tony skarbów. Lubię zamykać kartoniki z produktami wysyłając je do Was, ale wolę otwierać te z dostawy 🙂

Jak przyjmujemy nasze półfabrykaty?

Rozpakowujemy, sprawdzamy, liczymy, nadajemy kody wg których później identyfikujemy produkty na półkach. Następny etap to zdjęcia, Niektóre wychodzą bez problemu „od ręki” na niektóre (zwłaszcza koraliki) trzeba poświęcić więcej czasu, by uzyskać zdjęcie odwzorowujące rzeczywistość. Teraz wszytko trafia na etap przyjmowania na wirtualne półki. Nie jest to proces ekspresowy, trzeba podać mnóstwo danych, żeby odpowiedzieć z góry na najistotniejsze pytania i zaprezentować produkty tak jak na to zasługują. Podpiąć właściwe zdjęcia i dodać wszystkie elementy, żeby dało się je znaleźć w wyszukiwarkach. To żmudna praca, której efekty widać na stronie sklepu, ale nie ma innej drogi, by zaprezentować Wam nasze skarby.

Jakie ciekawe koraliki przyszły?

Uzupełniliśmy Koraliki Milky

Doszły nowe kolory i uzupełnienia w rozmiarach 8 i 10mm. Koraliki te cieszą się największą jak dotąd popularnością. Przystępna cena, dobra jakość i ciekawe kolory robią swoje. Moda na bransoletki nie mija a te koraliki są do nich stworzone.

Koraliki szklane powlekane, świetna jakość. Idealne na bransoletki.

Koraliki Perfect – nowość na naszych półkach

Ich największą zaletą jest jakość, a co za tym idzie trwałość. Proste, równe, pięknie wypolerowane kulki i rewelacyjna jakość szkła decydują o tym, że te koraliki są perfekcyjne. Do wykonania niektórych kolorów wymagane są specjalne dodatki, które decydują o tym, że poszczególne kolory w jednym rozmiarze mają inne ceny. Do uzyskania koloru czerwonego potrzebne jest złoto, miedź lub antymon; różowego chlorek złota i selen, niebieskiego – kobalt. Każda z tych substancji jest potrzebna w różnych proporcjach i inaczej kosztuje – w efekcie koraliki mają różne ceny. Długo szukaliśmy fabryki, która oprócz produkcji dobrego gatunkowo szkła, miałaby też na uwadze przepisy BHP i ochronę środowiska, ale udało się.

Koraliki szklane / do bransoletek /Korailiki Perfect

Agaty matowe – powrót koralików

Nie tylko szkło cieszy nasze oczy od stycznia. Agaty matowe na sznurach wróciły, po krótkiej nieobecności. Można już śmiało zamawiać i tworzyć piękne kolorowe, naturalne bransoletki. Nie trzeba ich przedstawiać, bo są modne już długo i pewnie będą bo nie sposób podrobić ich naturalnego piękna.

Agat matowy /koraliki do bransoletek /agat kamienie

Koraliki millefiori

Jedno słowo – milion kwiatków. Te koraliki zasługują na wzmiankę pomimo tego, że to tylko jedna pozycja w naszym sporym już menu. Na jednym sznurze wielokolorowy miks koralików wypełnionych po brzegi szklanymi kwiatkami. Przyciągają uwagę, są pięknie wykonane ze szkła w super gatunku. Idealne do wykorzystania w pojedynkę jak i w kolorowym zestawieniu.

Koraliki Millefiori / koraliki do bransoletek /koraliki szklane

Koraliki, ale nie tylko! O jakie nowości wzbogaciły się półfabrykaty?

Po pierwsze łańcuszki

Tu nam przybyło mnóstwo pozycji. Wyczekiwany łańcuszek rolo w wielu rozmiarach i kolorach. Wiemy już, że naprawdę na niego czekaliście, bo znika bardzo szybko. Delikatne twisty dla fanów ukośnych splotów. I klasyka, klasyka, klasyka – czyli ankier i ankier płaski. W tym temacie przyszły zarówno łańcuszki do uzupełnienia jak i nowe rozmiary oczek. Ja się cieszę z jeszcze jednego powodu – udało nam się ( nie bez wysiłku) wymusić na naszych partnerach, żeby łańcuszki miały dodatkową powłokę – specjalna dodatkowa technologia zabezpiecza je przed ścieraniem, matowieniem, gubieniem koloru. Łańcuszki cały czas testujemy, ale wyniki już teraz są zadowalające.

Łańcuszki / łańcuszki na metry / łańcuszki sklep

Po drugie gumki XXL

Wzbogaciliśmy ich wybór, bo jak się okazuje bardzo wiele z Was robi bransoletki na większa skalą niż tylko domową. Taka szpula to większy wydatek na raz, ale w ogólnym rozrachunku spora oszczędność. W zależności od potrzeb mamy więc kilka rozmiarów i kilka jakości wykonania.

Gumki do bransoletek / gumki hurt

Co jeszcze może Was zainteresować?

Kolorowe sznurki metaliczne o średnicy 0.8mm.

Koraliki literki / koraliki sklep/ koraliki do bransoletek

Koraliki akrylowe do bransoletek z literkami. Koraliki do najmodniejszych ostatnio bransoletek z imionami, napisami.

Ponadto weszły nowe rozmiary kaboszonów, kółka montażowe: uzupełnienie i nowe rozmiary, płaskie sznurki poliestrowe, gumka w oplocie do zadań specjalnych w nowych rozmiarach. Zawieszki do bransoletek z myślą o dekoracjach na I Komunię św. (aniołki, kielichy) do wykorzystania w dekoracjach świec, zaproszeń, stroików i życzeń komunijnych. Pokazały się też pierwsze rzemienie szyte, ale o nich napiszemy szerzej za miesiąc bo czeka jeszcze spory karton na przyjęcie.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz