Elementy do wyrobu biżuterii z czerwca

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Na magazynie wciąż piętrzą się pudełka, w których są koraliki i elementy do wyrobu biżuterii, te same, co przyjechały do nas w maju. Staramy się aby codziennie kilka nowych produktów trafiało na sklep, a stos się zmniejszał. Poznaj się z naszymi czerwcowymi nowościami.

Metalowe elementy do wyrobu biżuterii

W tej kategorii zazwyczaj pojawiają się bardzo potrzebne, ale zupełnie nieciekawe produkty. Tym razem jest inaczej. Mamy tutaj kilka produktów, które są interesujące i dają wiele możliwości kreatywnego tworzenia. Nie zabrakło też uzupełnienia produktów podstawowych takich jak  proste bazy na kaboszony czy karabinki. Bazy broszek same w sobie może nie są produktem atrakcyjnym, ale dzięki nim można stworzyć cuda. Moimi ulubieńcami w tym miesiącu zostały bigle koła. Już pojedyncze koraliki pastylki wyglądają na nich bardzo dobrze, a możliwości są nieograniczone. Skręcane zapięcia szeklowe kupiliśmy z myślą o bransoletkach z paracordu, ale może macie na nie jakieś inne pomysły?

Baza z agrafką na broszkę Zapięcie skręcane szeklaBazy na kaboszon dwustronneBigle koła

Bigle ze stali chirurgicznej

Od zupełnie prościutkich kółeczek z dziurką po misternie wycinane rozetki. Do asortymentu wprowadziliśmy kilkanaście rodzajów sztyftów ze stali chirurgicznej. Dzięki temu macie pewność, że zrobione przez Was kolczyki nikogo nie uczulą. Każdy ze wzorów sztyftów dostępny jest zarówno w srebrnym jak i złotym kolorze. Niektóre z nich są tak piękne, że z powodzeniem mogłyby stanowić gotowy kolczyk.

Sztyfty na kolczyki ze stali chirurgicznej ażurowe Proste sztyfty na kolczyki ze stali szlachetnej Złote sztyfty na kolczyki Sztyfty ze stali chirurgicznej

Potrójne chwosty

Wciąż pytacie o nowe kolory i rozmiary, a my wciąż dodajemy je na nasze strony i półki. Od kilku miesięcy uczycie nas, że chwostów nigdy za wiele. Tym razem dostarczyliśmy porcję chwostów w stonowanych kolorach. Przypominają mi morskie fale i lody jedzone na plaży.

Potrójne chwosty z kółkiem Chwosty potrójne z kółkiem Potrójne chwosty Chwosty potrójne

Muszelki kauri z nadrukiem

Muszelki kauri są niekwestionowanym hitem tego lata. W naszej ofercie znajdziecie już muszelki kauri cięte i całe. Wasze serca podbiły muszelki pokryte czarnym matem i te metalizowane na przeróżne kolory. Wtórują im muszelki o innych kształtach. Teraz mamy dla Was zupełną nowość! Muszelki kauri naturalne, cięte z nadrukowanym wzorem. Większość wzorów jest delikatna, kwiatowa i będzie świetnym uzupełnieniem letnich kolczyków i bransoletek.

Muszelki z nadrukiem w kwiatki Muszelki z nadrukiem Muszelki z nadrukiem w usta Muszelki z różowym nadrukiem

Orientalne bazy naszyjników

Co do tego produktu nie mieliśmy pewności. Nam te elementy do wyrobu biżuterii niezmiernie przypadły do gustu. Wyplatane, z orientalnym ornamentem, niektóre zdobione koralikami wykonanymi  z drewna i jadeitu. Widzę je połączone z innymi naturalnymi koralikami i ceramiką. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam tak bardzo jak nam.

Bazy do wisiorków zielone Bazy do wisiorków czerwoneBazy do wisiorków bordowe Bazy do wisiorków z jadeitem brązowe

Sznurki plecione

W ostatnim czasie wyspecjalizowaliśmy się we wprowadzaniu sznurka. Dostępne są różne rodzaje, grubości, materiały, sploty. Przecież bez sznurków te wszystkie przepiękne chwosty i muszelki nie stałyby się bransoletkami. 😉

 Sznurek pleciony szary Sznurek pleciony morski Sznurek pleciony lawendowy Sznurek pleciony amarantowy

Paracord

Kiedy kilka lat temu wprowadziliśmy do sklepu pierwszy paracord oszalałam na jego punkcie, ale moje zauroczenie szybko zgasło. W te wakacje odkrywam go na nowo. Jako okularnik z metalowymi oprawkami lato to zawsze udręka. Ciągłe otwieranie torebki/plecaka, żeby zmienić okulary kiedy wychodzę i wchodzę do budynków. W tym roku sprawiłam sobie paracordowe sznurki do okularów i jestem nimi zachwycona.

Paracord monohromaryczny Paracord szary Paracord tęczowy Paracord granatowy

Możesz również polubić

Dodaj komentarz