Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Ze stali chirurgicznej >
  • Bigle i sztyfty ze stali chirurgicznej

Bigle i sztyfty ze stali chirurgicznej

Bigle i sztyfty ze stali chirurgicznej 

Stal chirurgiczna to jeden z najbardziej pożądanych rodzajów metalu. Jest doskonałym pomysłem na prezent dla osoby, której dobrze nie znamy. Eliminuje ryzyko uczulenia, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako pierwsza biżuteria dla młodych osób. Doskonałym półfabrykatem są bigle i sztyfty ze stali chirurgicznej. Skóra ucha jest szczególnie delikatna i podatna na alergeny. Wiele osób właśnie na uszach odczuwa skutki noszenia biżuterii z materiałów mniej szlachetnych. Niezależnie więc czy produkujesz biżuterię, by ją sprzedać, czy podarować warto zaopatrzyć się w kilka sztuk nieuczulających bigli i sztyftów, aby móc zaoferować kolczyki ze stali chirurgicznej.

Co znajdziesz w tej kategorii?

Dobrze wiemy, że nasi klienci lubią mieć jasno określoną zawartość każdej z kategorii. Usprawnia to robienie zakupów w naszym sklepie, a przecież o przyjemne zakupy nam właśnie chodzi. Bez ogródek przedstawiamy więc, jakie półfabrykaty kryją się w tym zakątku sklepu. 

Bigle ze stali chirurgicznej

Takie bigle to niezbędny element hipoalergicznych kolczyków wiszących. Prezentujemy więc kilka rodzajów i rozmiarów tych półfabrykatów. Znajdziesz tu bigle kółka i  kilka różnych bigli w stylu angielskim. Oczywiście nie mogło zabraknąć bigli ze stali chirurgicznej o klasycznym, prostym designie. 

Sztyfty ze stali chirurgicznej 

Nasze sztyfty ze stali chirurgicznej szybko podbiły serca naszych klientek. Znajdziesz u nas klasyczne sztyfty kulki z oczkiem, maleńkie i większe sztyfty do wklejania, czy patyczki z otworem. Jednakowoż największym powodzeniem cieszą się ozdobne sztyfty, do których możesz doczepić zawieszkę lub chwost. Jednakże ich lekkie, ażurowe wzory doskonale prezentują się nawet bez dodatków!

 

Co więcej, nasze sztyfty ze stali chirurgicznej dostępne są aż w trzech kolorach! Oferujemy Ci te półfabrykaty w klasycznym, srebrnym kolorze, ale też pozłacane żółtym, a nawet różowym złotem! 

Klipsy ze stali chirurgicznej

Klipsy ze stali chirurgicznej to wspaniała alternatywa dla osób o nieprzekłutych uszach. Niektórzy obawiają się przekłucia uszu ze względu na możliwość wystąpienia alergii, czy utrudnione gojenie się rany. Część osób nie jest pewna, czy kolczyki to dodatek dla nich. Klipsy ze stali chirurgicznej to świetna okazja, aby zobaczyć się w kolczykach bez konieczności robienia dziurek. A jeżeli zakochasz się w noszeniu klipsów, kolejnym krokiem może być zrobienie sobie kolczyków ze stali chirurgicznej!

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.148.0 #