Zmiany w zespole i plany na 2024

zespół, dziewczyny, róż

Plany na 2024 to mieszanina świeżych pomysłów i kontynuacji wcześniejszych projektów. Jeśli jesteś ciekawa, jak rok 2023 minął naszym pracownicom, jakie zmiany pojawiły się w zespole i jakie mamy plany kolejne 12 miesięcy, to zapraszam do lektury.

Nasze podsumowanie zespołowe zaczęłyśmy od poproszenia dziewczyn i szefowej, aby opisały ubiegły rok jednym słowem. W manzuko 2023 był:

 • kreatywny
 • czadowy
 • wystrzałowy
 • rozwojowy
 • radosny
 • pełen wyzwań
 • wzruszający
 • pracowity
 • intensywny
 • zaskakujący
 • wymagający

Taka mieszanka doskonale podsumowuje ogrom pracy, jaką miałyśmy w tym roku i jednocześnie to jak dobrze nam w naszej drużynie.zespół, warsztaty, podchody

Najlepsze wspomnienie 2023

Zapytałyśmy dziewczyn, jakie są ich najlepsze wspomnienia z minionego roku. Moim najmilszym wspomnieniem z manzuko jest filmik, który dziewczyny nagrały mi na urodziny. I wyjazd firmowy, który stanowił najlepszy moment dla wielu z nas. Oliwia najcieplej wspomina nie tylko wyjazdową integrację, ale Pana, który złożył zamówienie na szaloną ilość gumek. Jako specjalistka od social mediów cieszyła się też ogromnie z 10 000 obserwatorów na Instagramie. Natalia M najcieplej wspomina podchody, które zdecydowanie były najśmieszniejszą częścią naszej integracji. Natalia Ł poza urodzinami zachowała w pamięci naszą listopadową kampanię.

Dominika to dziewczyna, która dołączyła do nas w tym roku, jej najlepszym wspomnieniem było pierwsze stworzenie biżuterii podczas naszej wycieczki. Sandra, która także jest nowa w naszym zespole z wyjazdu zapamiętała kalambury. Martyna pokochała wspólne śniadania, które są w manzuko tradycją. Anitka z uśmiechem wspomina najdłuższe zamówienie tego roku, które pakowała kilka godzin! Karolina, która jest manzukową fotografką najlepiej pamięta składanie swojego stanowiska i komiczny filmik z wyjazdu, którego nie opublikowałyśmy, choć większość z nas płakała ze śmiechu podczas jego nagrywania. Monika także wspomniała o tym momencie z naszego wyjazdu. Ewelina najcieplej wspomina wspólne tworzenie biżuterii i dzielenie się naszą wiedzą.

Wspomnienie szefowej zaskoczyło mnie samą. Spodziewałam się, że najlepiej będzie wspominać sukces sprzedażowy, urodziny sklepu, czy warsztaty. Jednakże Zuzanna najlepiej wspomina udawanie dzików ukrytych za traktorem podczas podchodów na wyjeździe integracyjnym!zespół, zmiany

Zmiany w zespole i plany na 2024

W tym roku w naszym zespole zaszło całkiem sporo zmian. Po kilku latach pożegnałyśmy Tinę, która przekazała pałeczkę social mediów Oliwii. Jednakże Martyna nie odeszła z manzuko na zawsze, wciąż będzie projektować nasze naklejki i notesy, które cieszą się popularnością wśród naszych klientów. Pożegnałyśmy się także z Anią i Natalią K, za którymi tęsknimy, ale mocno im kibicujemy! Nasz zespół jednak wzbogacił się o pięć nowych pracownic! Należą do nich Anitka, Monia, Dominika, Martyna i Sandra, które mogłyście już poznać na naszym Instagramie, czy w poście z biżuterią, którą same nosimy. Co więcej, dwie z naszych pracownic wzięły w tym roku ślub! Kolejne dwie dziewczyny powiększyły swoją rodzinę o bobaski, które zachwycają wszystkie manzukowe ciocie.

Wracając do spraw służbowych, Oliwia nie tylko całkowicie zajmuje się social mediami, ale też zaczęła redagować bloga i pisać newslettera. Nie ukrywamy, że było to wyjście z jej strefy komfortu, jednakże doskonale się sprawdza we wszystkich nowych rolach. W nagrywaniu kampanii promocyjnych pomaga jej Natalia M, która stała się naszą ekspertką szkolącą nowe pracownice. Karola została naszą fotografką i specem od grafik. Tworzy zdjęcia produktów, grafiki i banery promocyjne. Natalia Ł awansowała na kierowniczkę po odejściu Ani, to ona zajmuje się komunikacją z naszymi klientkami, stanami magazynowymi, księgowymi i kadrowymi. Katarzynka także podnosi swoje kompetencje w naszym zespole, między innymi zajmuje się zwrotami.

Nasze nowe pracownice głównie zajmują się pakowaniem zamówień. Anitka i Martyna dodatkowo nadają paczki, drukują zamówienia i niekiedy zastępują Natalię w kontaktach z klientkami.zespół manzuko, zmiany w zespole, integracja

2024 dla zespołu manzuko

W przyszłym roku przede wszystkim planujemy kolejny wyjazd firmowy. Jak napisałam, było to jedno z najlepszych wydarzeń minionego roku i nie możemy się doczekać kolejnej edycji! Podchody zdecydowanie stały się naszą nową tradycją, a w tym roku z pewnością nie zabraknie nam kreatywności. Poza zabawą czekają nas warsztaty i szkolenia, które mają podnieść kwalifikacje naszej drużyny i usystematyzować wiedzę, którą dziewczyny zbierają cały rok!wzornik kolorów, Zmiany w zespole i plany na 2024

Nowe plany na projekty w 2024

Mamy kilka pomysłów na nowy rok, chociaż nie ukrywam, że niektórymi z nich dzielimy się bardzo nieśmiało. Część z nich kiełkowała w naszych głowach od dłuższego czasu, jednakże nie do końca wiedziałyśmy, jak je zrealizować. Uznałyśmy jednak, że warto się nimi podzielić, nawet jeśli nie uda nam się ich zrealizować, prawdopodobnie nie ma firm, w których wszystkie plany zawsze udają się w 100%.

Pierwszym z naszych planów na nowy rok jest udoskonalenie naszych social mediów. Jako że Oliwia wciąż podnosi swoje kwalifikacje i radzi sobie doskonale, zdecydowała z szefową, że w przyszłym roku manzuko wejdzie na nowy poziom, a my wszystkie trzymamy za nią kciuki! W ramach tych planów będą tematy miesiąca, a także więcej współprac z rękodzielniczkami. Oczywiście planujemy wprowadzić mnóstwo nowego towaru (pierwsza dostawa już w styczniu!), w tym naklejki z nowymi grafikami. Wypatruj ich czujnie, gdyż część wzorów z ostatniej dostawy sprzedała się błyskawicznie!paczki, sklep internetowy, zmiany w zespole i plany na 2024

Udoskonalenie strony i zmiany w wysyłkach

Prace nad naszą stroną trwają nieustannie od roku. Nie ukrywamy, że nie idą tak sprawnie, jak początkowo zakładałyśmy i przy ich okazji zaliczyłyśmy z informatykami wiele potknięć. Jednakże wciąż staramy się rozwijać dla wygody naszych klientów. Chcemy udoskonalić wyszukiwanie i sortowanie produktów, aby zakupy w naszym sklepie były jeszcze przyjemniejsze.

Poza tym nasza szefowa stara się wynegocjować jak najkorzystniejsze ceny wysyłek. Kolejnymi zmianami wysyłek będzie informacja, kto je pakował. Mamy już na to pomysł wizualny i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już w styczniu będziesz wiedziała, która z nas skompletowała Twoją paczkę!promocje, kolaż zdjęć z promocjami

Promocje – zmiany w zespole i plany na 2024

W nowym roku czekają na Was nowe niespodzianki! Mamy różne pomysły na kreatywne promocje, jakich jeszcze nie robiłyśmy. Co więcej, możesz spodziewać się manzukowych wyprzedaży, a ukochana przez nasze klientki Spiżarnia Skarbów na pewno się odbędzie!

W naszym asortymencie nie zabraknie towarów zgodnych z aktualnymi trendami, jak i ponadczasowych klasyków. Z pewnością znów odwiedzimy nasze fabryki, aby rozbudować ofertę sklepu. Dlatego też, jeżeli marzysz o półfabrykatach, których nie ma w naszej ofercie, śmiało daj nam o tym znać w mailu lub na Instagramie, a my zobaczymy, czy uda nam się sprostać Twoim potrzebom.zespół manzuko, dziewczyny,

Zmiany w zespole i plany na 2024

Wiesz zapewne, że tworzymy babski zespół i chcemy wykorzystać naszą platformę do przypomnienia naszym klientkom o zadbaniu o siebie. Tematy różnych schorzeń są bliskie naszemu sercu i postanowiłyśmy odważyć się, wykorzystać naszą platformę do promowania wszelkiej profilaktyki. I choć temat ten nie jest bezpośrednio związany z rzemiosłem, mamy nadzieję, że nie zniechęci to naszych odbiorczyń.

Dodatkowo, w ramach strategii zrównoważonego rozwoju chciałybyśmy, aby część dochodu manzuko przerodziła się w posadzone drzewa. Kochamy lasy i ten projekt łączy tę miłość z myśleniem o przyszłości naszej planety i odpowiedzialnością. Ten plan dopiero kiełkuje w naszych głowach, jednakże będziemy cieszyć się niezmiernie, jeżeli uda się nam go zrealizować w 2024!

Ostatni projekt prawdopodobnie ekscytuje nas najbardziej… Jednakże jest on kompletną tajemnicą! Za kulisami przygotowujemy się do niego od kilku miesięcy, a działamy już od września. Mamy nadzieję, że będziemy mogły się nim podzielić już na wiosnę i liczymy, że ucieszycie się nim tak jak my! Miło nam będzie, jeśli będziesz za nas trzymać kciuki!

A Ty? Jakie plany stworzyłaś na 2024 rok? Daj nam znać w komentarzu jakim słowem określiłabyś rok 2023!

Kontynuuj lekturę naszego bloga!

 

Możesz również polubić

Dodaj komentarz