Półfabrykaty do wyrobu biżuterii w kolorach wiosny

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Wiosna to zazwyczaj czas, w którym w końcu zdobywasz się na wypróbowanie najważniejszych trendów nadchodzącego roku. Różnorodne półfabrykaty do wyrobu biżuterii też odgrywają ważną rolę na wybiegach. Pogoda się poprawia, dni są dłuższe. Wiosenne kolekcje zdają się być nieco ożywione i bardziej kolorowe w porównaniu z tymi z odzieży jesienno-zimowej. Lista rzeczy do wypróbowania w roku 2019 już jest dość długa. Przygotowując swoją szafę na wiosnę proponujemy powrót do korzeni: zacznij od koloru.

Trendy kolorystyczne, które nie są oczekiwanymi pastelami

Wiosenne kolory zazwyczaj oznaczają pastele. Półfabrykaty do wyrobu biżuterii w naszym sklepie w jasnych odcieniach różu, fioletu i niebieskiego co marzec przeżywają swój mini-renesans. Te kolory odświeżają paletę po miesiącach czerni, brązu, granatu, musztardy i bordo. Kolekcje które widzimy w sklepach w tym roku zachęcają jednak do odważniejszego wejścia w trwający rok i wybrania żółci, limonek i intensywnych pomarańczy.

Złota żółć

Jeszcze przed zakończeniem ubiegłorocznego Tygodnia Mody w Nowym Jorku, zadeklarowane zostało, że złoty kolor będzie trendem na wiosnę. Na wybiegach ten głęboki kolor prezentowany był zarówno w dodatkach jak i całych stylizacjach od stóp do głów. Złota żółć to obietnica słońca i radosny sposób na powitanie wiosny. Nasze półfabrykaty do wyrobu biżuterii w tym kolorze najczęściej nazywamy właśnie kolorem słonecznym czy słonecznikowym.

   

Intensywny i przypalony pomarańcz

Odśwież swoją szafę ostrym pomarańczem! Jeżeli jesteś odważna możesz sięgnąć po spodnie czy sukienkę w takim kolorze. Jeśli to jednak za duża ekstrawagancja polecamy pomarańczowe dodatki. Wyglądają świetnie zarówno w połączeniu z innymi intensywnymi kolorami jak i rozświetlając czarne, szare czy białe stylizacje.

Ciemniejsze pomarańcze również miały swoje 5 minut na wiosennych wybiegach. To świetny kolor do posiadania w swojej szafie. Działa niezależnie od sezonu. Dodatki w tym kolorze dopasujemy zarówno do jaśniejszych odcieni wiosennych jak i ciemnych odcieni na jesień.

Zielenie dla odważnych

Neonowe kolory jak mało by ich nie było zawsze będą odważne. Limonkowa zieleń zabłysnęła u projektantów, a celebryci szybko podchwycili ten temat. Przygotujcie się na odcienie przywodzące na myśl biurowe zakreślacze. 😉

Zieleń limonki nie była jedynym odcieniem tego koloru w propozycjach na wiosnę. Głęboka, nasycona zieleń noszona z innymi kolorami sprawia, że zyskują one na wyrazistości. Użyj go by twoje czarne spodnie czy różowa spódniczka zyskały charakteru.

Dla spragnionych pasteli

Jeśli po prostu nie możesz odpuścić pasteli mamy dla Ciebie dwie propozycje. Miętowo-zielony jak ulga w ciepłym słońcu po miesiącach mrozów ten kolor będzie świetny by wnieść do twojej szafy powiew przyjemnej rześkości. Zamiast nosić go samego spróbuj dopasować go do klasycznych pasteli w swojej szafie.

Drugą propozycją są jaśniejsze odcienie cytrusowego spektrum. Sorbet cytrynowy- jak lubimy go nazywać. Jest bardzo twarzowy i nie przeszedł w propozycjach na rok 2019 bez echa.

Więc? Na jakie kolory postawisz tej wiosny?

Możesz również polubić

Dodaj komentarz