Logo Manzuko
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty do biżuterii

Półfabrykaty

Półfabrykaty do biżuterii co to jest?

Półfabrykaty to tak naprawdę wszystkie niezbędne elementy do tworzenia biżuterii, które nie są koralikami. Cała ogromna grupa produktów umożliwiających tworzenie biżuterii. To wszystkie te rzeczy, które służą do nawlekania, nanizania, i złapania. Dzięki elementom takim jak bigle, szpilki, klipsy, bazy kolczyków i haczyki możecie budować swoje wizje kolczyków. Nie ważne czy będą to krótkie sztyfty, czy długie wiszące ozdoby. Rzemienie, linki, sznurki, druty, łańcuszki i gumki połączą wasze projekty w bransoletki i naszyjniki. Do wykończenia produktu nie zabraknie też kółek, końcówek do zaciskania lub wklejania i zapięć. Półfabrykaty do wyrobu biżuterii to z pozoru mnóstwo powtarzalnych elementów. Każda technika, każdy biżuteryjny projekt wymaga użycia półfabrykatów. Nie ważne czy jest to najprostsza nawlekana bransoletka (gdzie potrzebna jest tylko gumka do bransoletki i przekładki) czy skomplikowany wieloelementowy projekt wykonany w technice sutasz – półfabrykaty są niezbędne.

Jakie półfabrykaty do biżuterii wybrać ?

Odpowiedź leży w rozłożeniu pomysłu na najprostsze elementy. Każdy z tych elementów to półfabrykat. Od ich dobory zależy efekt. Czym zatem się kierować? Kolorem – jakie wykończenie ma mieć biżuteria? Srebrne, złote a może w różowym złocie ? Z jakiego materiału mają być wykonane półfabrykaty? Może wystarczy stop metali jubilerskich bez zawartości niklu, może potrzebna jest miedź pozłacana lub platynowana a może uczulenia zdecydują że tylko stal szlachetna.

Dobór koloru i rodzaju materiału to część procesu wyboru odpowiednich półfabrykatów do biżuterii. Warto jedna zwrócić uwagę na dodatkowe opcje, które mogą sprawić, że biżuteria będzie wyjątkowa. Zapięcia do bransoletek, zawieszki, chwosty czy bigle do kolczyków dobrane odpowiednio nadadzą charakter biżuterii. Wybierając pomysł, jaki ma być efekt: skromny, prosty czy wyszukany niemal barokowy. Co jest myślą przewodnią kolorowy przepych czy modernistyczny minimalizm.

Spójnie dobrane półfabrykaty do biżuterii zagwarantują oszałamiający finalny rezultat. To przecież Wy nadajecie im indywidualny charakter przez niby banalne lub całkowicie zaskakujące połączenia. Dzięki Waszej wyobraźni i kreatywności powstają małe dzieła sztuki w dodatku… użytkowej. Dzięki temu codziennie rano ktoś, zakładając Waszą pracę, uśmiecha się i ma lepszy dzień. Wiemy, że tworzenie biżuterii może równie dobrze formą relaksu, jak i sposobem na życie czy biznes. Bardzo się staramy, żeby zgromadzone tu produkty miały świetną jakość i przystępne ceny.

Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.101.2 #