Przegląd Rękodzielniczy – Crystal Forest Jewelry

Przegląd Rękodzielniczy - Crystal Forest Jewelry

Wszystko gdzieś ma swój początek – o początkach Crystal Forest Jewelry

Zacznijmy od tego, że nasza rodzina od pokoleń była uzdolniona plastycznie, więc chcąc, nie chcąc, także mam we krwi pewną artystyczną iskrę. Ja i moja siostra często próbowałyśmy różnych aktywności.  W dorosłym życiu skończyło się na tym, że ja zajęłam się pracą, natomiast ona poszła twórczą ścieżką – utrzymuje się z krawiectwa i robienia kostiumów cosplay’owych. Ja po jakimś czasie znudziłam się swoją „normalną” pracą i zaczęłam szukać czegoś, co nakarmiłoby moją kreatywność. Wiecie pewnie jak to jest, ciągnęło mnie, żeby zająć się czymś twórczym. Biżuteria spersonalizowana, którą sama tworzę, okazała się być idealnym pomysłem.

Naszyjnik drewniany z piórem Róża w żywicy w ramce - biżuteria spersonalizowana Naszyjnik z żywicy - ognisty kryształ

Biżuteria spersonalizowana – żywica, czyli jak zrobić coś z niczego

Wtedy właśnie, po różnych próbach, poznałam żywicę – tworzywo, z którego można zrobić prawie wszystko, co przyjdzie nam do głowy. Żywica dawała mi więc nadzieję, że nie znudzę się nią szybko, a swoje produkty będę mogła dopasować do oczekiwań potencjalnych klientów. Oczywiście, na początku nie było łatwo, ale nie zniechęcałam się, napędzana chęcią testowania. Tak właśnie razem z siostrą otworzyłyśmy mały sklepik: ona tworząca w stylu kosmicznym i pastelowym, ja natomiast roślinnym i bardziej naturalnym.

Łatwiej powiedzieć niźli zrobić, o czym obie przekonałyśmy się szybko. Nie mając zielonego pojęcia o podstawach tworzenia biżuterii, czy nie znając realiów rynkowych. Często jeździłyśmy na targi oraz konwenty, które początkowo męczące, stały się dla nas ciekawym doświadczeniem. Zwłaszcza, jeśli chodzi o bezpośrednią interakcję z klientem.

Kwiaty zatopione w żywicy zamknięte w ramki - biżuteria spersonalizowana Naszyjniki z żywicy - biżuteria spersonalizowana

Biżuteria spersonalizowana – dwie dziewczyny, dwa światy, jedno miejsce

Po jakimś czasie wykreowałyśmy własną markę, jako miejsce w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. To właśnie dzięki temu, że każda z nas ma swój własny styl. Dzięki oferowanej różnorodności oraz odmiennym gustom, nasi klienci mają w czym wybierać. To również pewien rodzaj satysfakcji dla nas samych, że osoby kupujące u nas, doceniają właśnie tę wyjątkowość Crystal Forest Jewelry.

Naszym atutem jest również fakt, że oferujemy możliwość stworzenia indywidualnej, spersonalizowanej biżuterii, zgodnej z życzeniem klienta. Możemy umieścić w żywicy pamiątki (np. włosy, sierść, igły jeża, liście), dzięki czemu zostaną zachowane na zawsze w oryginalnej formie. Takie zlecenia są również motywacją dla nas, aby starać się jeszcze bardziej, próbować coraz to nowych rozwiązań i gnać do przodu.

Pierścionek z księżycem - biżuteria spersonalizowana Naszyjniki i kolczyki z żywicy z motywem kosmosu - biżuteria spersonalizowana

Biżuteria spersonalizowana – liczy się przede wszystkim klient

Choć Crystal Forest Jewelry powstało z potrzeby tworzenia to jego istnienie zapewniają i podtrzymują klienci. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniami naszych produktów, podniesieniem jakości i dostosowaniem ich do potrzeb naszych konsumentów. Korzystamy ze stali nierdzewnej, wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, by nasza biżuteria była przyjazna alergikom. Modyfikacje i ulepszenia są u nas standardem, a większość z nich pochodzi właśnie od osób od nas zamawiających – podczas prywatnych rozmów przy składaniu zamówienia, zawsze jesteśmy otwarte na propozycje oraz sugestie. Spersonalizowana biżuteria nie zawsze ma tylko dostosowany do zainteresowań petenta wzór czy charakter, spersonalizować można także same bigle czy zapięcia.

Naszyjnik Crystal Forest Jewelry - biżuteria spersonalizowana

W niedalekiej przyszłości chcemy wystartować z własną, oficjalną stroną sklepu internetowego. Na ten moment, naszym głównym miejscem kontaktowym jest profil na Facebooku. Jeśli chcielibyście zobaczyć nasze produkty, to zapraszamy również do galerii. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i podrzucania pomysłów na swoją biżuterię.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz