Przegląd Rękodzielniczy – Svetlana Kadalko

Biżuteria autorska z kamieni naturalnych Svetlana Kadkalo

Przegląd Rękodzielniczy – Svetłana Каdkalo

Dzień dobry, ja z Ukrainy, mnie wołają Svetłana Каdkalo.

Tymczasowo mieszkam w Waszym dobrym i pięknym kraju, ale bardzo tęsknię za swoją Ojczyzną i czekam szybkiej możliwości wrócić do swojego ulubionego miasta Mariupol. Wierzę w Panów naszego Jezusa Chrystusa, wierzę w ukraińską armię i nieskończenie dziękuję Polsce i wszystkim, kto nam pomaga w tych okropnych okolicznościach.

Komplety biżuterii z naturalnymi kamieniami wykonania Svetlany - Przegląd Rękodzielniczy

Po fachu ja jestem księgowa, ale rękodzielnictwem zajmuję się od dziecka, przerabiam i szyję sobie odzież, dlatego, że lubię różnorodność, indywidualistyczne, oryginalne rzeczy.

Natchnienie czerpię z piękności przyrodniczych naturalnych kamieni. Świat Boski jest przepiękny, piękność jest we wszystkim, spotykamy ją na każdym kroku.

Również regularnie przeglądam lekcje o tworzeniu autorskich ozdób, mam ulubionych artystów i mistrzów biżuteryjnych.

Biżuteria z naturalnymi kamicami, przyciąga mnie przyrodniczą pięknością i energetyką, obfituje kolorami i formami, jest gustownym dopełnieniem do wyglądu.

Autorski pierścionek z kwarcem arbuzowym - Przegląd RękodzielniczyPierścionek wirewrapping - Przegląd Rękodzielniczy

Autorska biżuteria z naturalnymi kamicami od Svetlana Kadkalo

Autorska biżuteria z naturalnymi kamieniami, jest bardzo ciekawym akcentem. Takie właśnie ozdoby tworzyłam do tej pory dla siebie, mam ich moc w swojej kolekcji, moi bliscy i druhowie też zostali mi zwolennikami.

Moja twórczość zaczęła się od stworzenia pierścionków z użyciem jubilerskiego aluminiowego drutu i naturalnych kamieni. To porywający, lecz nie prosty proces, ponieważ zrobić wygięcie na drucie można tylko jeden raz. Łatwo na drucie zrobić też rysę, która zepsuje cały efekt.

Teraz z zadowoleniem stwarzam również chokery z naturalnych koralików i czeskiego szkła. Mam kolekcję chokerów z barokowymi perłami połączonych z dużymi i drobnymi oczkami łańcuchów. Do kompletu tworzę bransolety, kolczyki i pierścionki.

Komplet biżuterii z howlitem autorstwa Svetlany Ła ńcuszkowy choker z kwarcem i kolczyki

Autorska biżuteria z naturalnymi kamicami dla kobiet, którym podoba się wnosić do powszedniego obrazu różnorodność i barwny akcent .

Teraz w moim życiu nastał moment, kiedy powinnam swoje hobby, spróbować przekształcić na zarobek. Pierwszy krok zrobiłem teraz, pomóż mi postawić kolejny.

W kontaktach preferuję używanie adresu mailowego, jeśli mogę wykonać dla Ciebie biżuterię napisz na adres: svetlana-kadkalo@ukr.net

Dla wygody moich potencjalnych klientów zarejestrowałam się również na facebooku.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz