Półfabrykaty do wyrobu biżuterii i koraliki do bransoletek - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty do biżuterii >
  • Ramki do żywicy

Ramki do żywicy

Ramki do żywicy 

Żywica to znany od bardzo dawna materiał, który w ostatnich latach przeżywa swój renesans. Wymyślono mnóstwo niesamowitych technik, które pozwalają na tworzenie zniewalającej biżuterii z użyciem żywicy. Szczególnie pięknie prezentują się kwiaty zanurzone w żywicy oprawione ramką, a także kolorowa żywica przypominająca zdjęcia kosmosu i zórz polarnych. Zawieszka ramka umożliwia kreowanie biżuterii, która zachwyca geometrycznym kształtem i pięknym wnętrzem.

Wykorzystanie ramek do żywicy 

Ramki doskonale wpisują się w wiele różnych trendów. Wśród nich znajduje się między innymi moda na minimalistyczną biżuterię, a także na styl boho. Ramki można wykorzystać nawet w tych projektach, które nie zakładają użycia żywicy. Sprawdzają się jako delikatny dodatek. Jednakowoż podstawowym zastosowaniem tych półfabrykatów jest bycie bazą dla żywicy. Wysoka ramka umożliwia zatapianie nawet sporych elementów takich jak małe muszelki, czy większe kwiatki.

Ramki do żywicy w ofercie manzuko

Ramki wykonane są ze stopu metali o właściwościach nieuczulających. W naszych produktach nie znajdziesz kadmu, niklu czy chromu. Oferowane przez nas ramki dostępne są w kolorze złota, srebra i platyny. Oprawy do żywicy sprzedajemy również w dwóch wykończeniach, matowym, a także błyszczącym.  Dodatkowo możesz się u nas zaopatrzyć w ramki o różnych kształtach, od kwadratów przez serca aż do okręgów. Dzięki nim możesz tworzyć niepowtarzalne naszyjniki, bransoletki, kolczyki i breloki idealnie zgodne z Twoją koncepcją. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.131.3 #