Koraliki do biżuterii – hity lata 2019 – nowości manzuko

Hity lata 2019 - nowości manzuko

Koraliki do biżuterii przez ostatnie tygodnie spływały na nasze półki strumieniami. Musieliśmy nawet przenieść biuro, żeby zrobić więcej miejsca na kolejne regały. Poznaj nowości, wśród koralików i półfabrykatów do biżuterii, które momentalnie stały się bestsellerami i ich inne, przepiękne towarzyszki.

Drewno z żywicą – koraliki do biżuterii

Pisaliśmy już o technice wykonywania ozdób za pomocą łączenia drewna z żywicą. Dla tych z Was, które jednak czują, że to zbyt duże wyzwanie mamy propozycję gotowych koralików. Koraliki z tych materiałów są lekkie i wspaniale się prezentują. Zostały jednym z najlepszych hitów minionego sezonu. Ich wygląd sprawia, że równie świetnie wyglądały będą w jesiennej biżuterii i dodatkach.

Koraliki do biżuterii drewno z żywicą

 Gumki, linki, sznurki – nowości do nawlekania

Kiedy zaczynamy tworzyć biżuterię zaczynamy od najprostszych półfabrykatów. Często też nie przywiązujemy uwagi do wyglądu mniej wyeksponowanych elementów. Z czasem jednak warto dopieścić swoje prace i wejść na wyższy poziom dopieszczając nasze wyroby w najmniejszych szczegółach. Ostatnio skupiliśmy się na większym wyborze w półfabrykatach do nawlekania. W naszej ofercie znajdziecie m.in. orientalne bazy naszyjników z jadeitowymi koralikami. Powiększył się wybór w kolorach gumek zarówno silikonowych jak i tych w oplocie. Hitową nowością są metalizowane sznurki, zwłaszcza te białe, opalizujące na perłowo, są niezwykłe.

Baza naszyjnika, sznurek

Gumka w oplocie, gumka strech do biżuterii

Metalizowane sznurki do biżuterii

Chwosty

Chwostów nie trzeba nikomu przedstawiać. Dominują modę już od kilku sezonów i nie zapowiada się, żeby miały z niej zniknąć. Pomysłów na zastosowanie chwostów wciąż przybywa. Tak samo przybywa ich w naszym sklepie. Sami zaskakujemy się, że wciąż znajdujemy nie tylko nowe rozmiary i zestawienia kolorystyczne, ale także nowe wzory i materiały chwostów. Pod koniec lata Wasze serca  podbiły chwosty w metalowych okuciach. Ich orientalne zdobienia skłoniły nas do nazywania ich serii nazwami arabskich miast. Najnowsza pozycja w chwostach to dwa rodzaje mini zamszowych chwostów, zapewniam, że w rzeczywistości są jeszcze bardziej urocze niż na zdjęciach.

Nowości manzuko chwosty

Chwosty w metalowym okuciu

Zamszowe chwosty mini

Chwosty na kolczyki, chwosty bawełniane

Koraliki do biżuterii z surowego drewna

Z niewyjaśnionych przyczyn długo czekały na przyjęcie na stan, ale na szczęście już możecie się nimi cieszyć. Niepozorne drewniane koraliki mogą stać się bazą do prawdziwych dzieł, a przede wszystkim dobrej zabawy. Uwielbiam je malować i eksperymentować z farbami na ich powierzchni. Oprócz drewnianych koralików do nawlekania oferujemy Wam drewniane elementy, które mogą posłużyć za bazy gryzaków i breloków do smoczków.

Drewniane koraliki

Drewniane gryzaki

 

Gumki do łańcuszków do okularów

W minione lato łańcuszki do okularów zrobiły swój nieśmiały powrót do codziennej mody. Myślę, że rozkwit tego trendu będziemy obserwować przez kolejne sezony, dlatego warto swój warsztat wyposażyć w kilka gumeczek. Osobiście ukochałam sobie zarówno noszenie jak i wykonywanie tego akcesorium, co i Wam serdecznie polecam.

Gumki do okularów

Hematyt – koraliki do biżuterii z kamieni naturalnych

Koraliki z hematytu pojawiły się w naszej ofercie za Waszą namową i był to strzał w dziesiątkę. Wybieranie ich to czysta przyjemność. W sznurach prezentują się imponująco niezależnie od kształtu i koloru. Oczywiście te, opalizujące na wszystkie kolory tęczy to nasi ulubieńcy. Koniecznie sprawdźcie jakich kształtów przybyło, bo ja otwierając paczki zbierałam szczękę z podłogi!

 Hematyt, koraliki do biżuterii

Oprawy do biżuterii

Mowa tu głównie o bazach pod kaboszony. Całe mnóstwo nowych propozycji baz zarówno na naszyjniki jak i inną biżuterię jest już do twojej dyspozycji. Mój uroczy faworyt to baza guzika, ale nie brakuje spinek do włosów, do mankietów, broszek, wsuwek czy baz na bransoletki. Zupełną nowością są ramki do żywicy w kilku kształtach.

 Oprawy naszyjników oprawy na kaboszony

Bazy metalowe do kaboszonów

 Ramki na naszyjniki do żywicy

 

Kaboszony do wklejania i nie tylko

W tej kategorii znajdziecie całe zatrzęsienie świeżynek! Kaboszony ceramiczne okrągłe pasują do metalowych opraw, inne kształty będą wspaniałym materiałem na sutaszowe mozaiki. Druzy uzupełniliśmy o z dawna oczekiwany kolor czarny, towarzyszą mu inne druzy- nowe, przyciągające oko, podwójnie brokatowe. Koleją pozycją żywicznych kaboszonów są te imitujące howlit. Są tak dobrą imitacją, że o ich prawdziwym materiale wykonania dowiedziałam się dopiero po wzięciu ich w rękę. Kaboszony do wklejania na bolec są świetnym materiałem na kolczyki, w bazach znajdziecie specjalnie do nich przeznaczone czapeczki z bolcem.

Kaboszony z ceramiki

Kaboszony akrylowe kryształ druzy

Kaboszony z żywicy

Kaboszony koraliki do wklejania

 

Metalowe półfabrykaty

Bez nich ani rusz. Może nie są najciekawsze ale są niezbędne. Znajdziecie w nich też kilka perełek, z których można wyczarować prawdziwie zaskakującą biżuterię. Na twoim miejscu szukając inspiracji uważnie przejrzałabym nasze końcówki do biżuterii, przekładki, łączniki bazy i inne metalowe półfabrykaty. Ale zaczęłabym od bigli. Różnorodność baz na kolczyki, jakie w tym roku zdobyliśmy, sama w sobie jest niekończącym się strumieniem inspiracji do tworzenia nowej biżuterii.

Bazy do biżuterii, półfabrykaty metalowe

Końcówki do wklejania na bransoletki

 Półfabrykaty łączniki do biżuterii

Bigle, półfabrykaty do biżuterii

Możesz również polubić

Dodaj komentarz