Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Bigle do kolczyków, sztyfty, klipsy, bazy kolczyków

Bigle do kolczyków, sztyfty, klipsy, bazy kolczyków

Bigle do kolczyków to podstawowy element konstrukcji kolczyków - nadają im charakter, decydują o ostatecznym efekcie. Ta sama misternie wykona zawieszka wygląda zupełnie inaczej na zwykłym, klasycznym biglu z kulką i sprężynką, inaczej na prostym ascetycznym drucianym zapinanym biglu a jeszcze inaczej na biglu angielskim. Bigle angielskie dają najbardziej eleganckie wykończenie jednocześnie są najwygodniejsze. Proste zapinane bigle zależnie od wybranej długości mogą nadawać charakter zwyczajny, sportowy lub wręcz wieczorowy. Wybierz takie bigle do kolczyków, które najlepiej oddadzą charakter Twojego projektu. Znajdziesz tu również sztyfty do delikatnych klasycznych "wkrętek" a także baranki i inne elementy potrzebne do stworzenia niepowtarzalnych kolczyków. Większość naszych bigli jest wykonana z metali bez zawartości niklu, jeśli potrzebujesz specjalnej ochrony wybierz te ze stali chirurgicznej.

Po co kobiecie kolczyki? To przede wszystkim elegancka ozdoba uszu, która nadaje jej wiele uroku oraz staje się ciekawym dopełnieniem każdej stylizacji. Kolczyki powinny pasować do naszego charakteru, ponieważ właśnie wtedy każda z Was będzie mogła czuć się naprawdę kobieco i wyjątkowo. Czasami znalezienie odpowiedniego, gotowego produktu jest niemalże niemożliwe, dlatego w takim przypadku warto postawić na własnoręcznie wykonaną biżuterię, która idealnie dopasuje się do naszych potrzeb. Jak się do tego zabrać? Możliwości jest multum, ale z pewnością do ich wykonania niezbędne są bigle.

Bigle do kolczyków to niezbędne elementy po które musimy sięgnąć, kiedy zabieramy się za własnoręczne wykonanie kolczyków. Bigle nadają im właściwy kształt oraz stają się fundamentem każdej kompozycji. Niezależnie od naszego zamysłu ich udział jest nieunikniony, dlatego warto postawić na solidny półfabrykat, który będzie nam służył przez długie lata.

Bigle do kolczyków – podstawowe półfabrykaty w zbiorach każdego fana rękodzieła.

Bigle do kolczyków to jedne z półfabrykatów po które sięgamy najczęściej. Sprzedają się w rekordowych ilościach, a do tego dostarczają wiele możliwości na zaprojektowanie wymarzonych kolczyków. W naszym sklepie znajdziecie bigle zarówno do niewielkich kolczyków punktowych, jak i te nieco większe - do wiszących, w stylu angielskim. Każdy projekt powinien zacząć się od zakupu odpowiednich bigli, to szansa na stworzenie trwałej, estetycznej konstrukcji.

Bigiel, który ułatwi Ci wyprodukowanie niepowtarzalnych kolczyków.

Który bigiel pozwoli Ci na stworzenie tych wymarzonych kolczyków? Każdy! Tutaj jedynym limitem jest Twoja wyobraźnia. Z technicznego punktu widzenia jesteś w stanie zaadaptować każdy bigiel do swoich potrzeb i pomysłu. Bigle dostępne w naszym sklepie są wygodne oraz przyjazne dla ucha. Zostały dokładnie wyselekcjonowane, dlatego są przyjemne w noszeniu i nie powodują problemów w codziennym użytkowaniu. Każdy bigiel, który znajduje się na tej stronie został również wykonany z doskonałej jakości materiałów, które są odporne na zniszczenia oraz dobrze współpracują z elementami wykończenia kolczyków.

Bigle angielskie – dlaczego warto na nie zwrócić uwagę?

Bigle angielskie uchodzą za najbardziej eleganckie oraz wygodne dla naszych uszu. To proste zapinane bigle o różnych długościach, które pozwolą na stworzenie biżuterii zarówno prostej o codziennym charakterze, jak i wieczorowej o nieco bardziej wyszukanym kształcie. Nasz kolekcja przedstawia bigle pozłacane oraz posrebrzane, dlatego dobór odpowiedniego modelu nie będzie stanowił większego problemu. Oprócz bigli znajdziesz tutaj sztyfty i baranki. Zapoznaj się z ofertą i stwórz swoje wymarzone kolczyki już dziś.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.145.1 #