Przegląd Rękodzielniczy – Studio MAD

Zawieszka Studio MAD

Od kiedy pamiętam lubiłam prace plastyczne. W szkole było ich mało, więc w domu nadrabiałam. Rysowałam, szyłam, układałam bukiety z polnych kwiatów. Później moją rękodzielniczą pasję życie zepchnęło na boczny tor, ale cały czas z tyłu głowy miałam myśl, że chcę tworzyć, dlatego powstało Studio MAD.

Rękodzieło w wielu formach – uwielbiam różnorodność

Na 32. urodziny zrobiłam sobie prezent i zdałam państwowy egzamin na florystkę. Brawo ja! Od tamtej pory na fanpage’u Studia MAD (bo o tym chcę Wam opowiedzieć) publikuję nie tylko prace biżuteryjne, ale także szeroko pojęte dekoracje florystyczne, a także upominki wykonane różnymi technikami. Najbardziej po drodze jest mi z decoupag’em i żywicą UV. Bardzo cieszy mnie różnorodność technik możliwych do zastosowania przy rękodziele, a jeszcze większą frajdę sprawia mi to, że się w nich odnajduję.

Wianek wielkanocny handmade Bukiet Studio MAD Wianek świąteczny handmade

Trudne początki tworzenia biżuterii

Wbrew pozorom nie było to łatwe. Moje pierwsze bransoletki, kolczyki czy naszyjniki były po prostu koszmarne. Nie do końca umiałam łączyć kolory i materiały, żeby miało to sens i było gustowne. Jednak praktyka czyni mistrza. Dziś już nie wstydzę się swoich prac. Widzę, że grono osób, którym one się podobają także rośnie. Powoli, ale zawsze. Myślę, że w moim przypadku metoda małych kroków sprawdzi się idealnie. Wiem też, że jeśli czegoś zabraknie w mojej pracowni, manzuko.com szybko odpowie na moje potrzeby. W swoich pracach często używam chwostów z ich oferty. W Studio MAD możecie zamówić rzeczy wykonane przy pomocy żywicy UV, zdobione decoupage, wypalane. Nie brakuje też klasyki, czyli kolczyków czy bransoletek z koralików, których manzuko ma przeogromny wybór. Zajrzyjcie na obie strony, bo naprawdę warto!

 Kolczyki z chwostami studio MAD Zawieszka Studio MAD Zawieszka z żywicąBrelok serceBransoletka z koralikówZawieszka z zamszowym chwostem

Gdzie można kupić produkty marki Studio MAD?

Swoje prace sprzedaję głównie przez fanpage na Facebooku. Klasyczna strona dopiero powstaje. Najwięcej jednak zapytań mam dzięki poczcie pantoflowej. To chyba najlepszy sposób reklamy. 🙂 Także dlatego, że bardzo dbam o każdy szczegół wykonywanego zamówienia, od najlepszej jakości półfabrykatów po eleganckie opakowanie gotowego produktu.

Pudełko wypalane z ręcznie robionymi przynętami na ryby Pudełko wypalane we wzór ryby

Możesz również polubić

Dodaj komentarz