Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • TAYLOR

Taylor swift- koraliki na bransoletki przyjaźni

Koraliki do bransoletek przyjaźni — idealne na koncert Taylor Swift

Trasa koncertowa Eras Tour to fenomen na skalę światową. To przedsięwzięcie Taylor Swift jest nie tylko wydarzeniem muzycznym, ale także ekonomicznym i społecznym. Podczas gdy piosenkarka celebruje swoje muzyczne etapy wraz z fanami z całego świata, społeczność Swifties zdecydowanie się rozwija.

Jednym z kultowych już elementów tej niezwykłej trasy koncertowej są bransoletki przyjaźni. Ten integralny element całego przedsięwzięcia zainspirował tekst piosenki "You’re On Your Own, Kid", w której Taylor śpiewa o robieniu bransoletek. Wymiana ręcznie robionych bransoletek przyjaźni stała się sposobem na zacieśnianie więzi wśród fanek, a także poznawania nowych osób i zdobywania niezwykłych pamiątek z koncertu.

Koraliki do bransoletek przyjaźni

Bransoletki przyjaźni, chociaż nie są niczym nowym, z pewnością zyskały nowego znaczenia w ostatnich miesiącach. W związku z nową falą rękodzielniczek szukających koralików na koncert Taylor i nie tylko, postanowiłyśmy nieco ułatwić Swifties zadanie. W tej kategorii zebrałyśmy liczne koraliki idealne do bransoletek przyjaźni. Wśród nich znajdują się:

  • różne rodzaje koralików z literkami (w tym świecące w ciemności)
  • koraliki z symbolami zodiaku
  • koraliki z serduszkami, emotikonami i innymi symbolami
  • różnej wielkości koraliki akrylowe, lekkie i wytrzymałe
  • drobne koraliki szklane Miyuki i Toho

Warto zauważyć, że w szczególności wyselekcjonowałyśmy barwy tych koralików na koncert Taylor. Wzięłyśmy pod uwagę stworzone przez fanki palety barw korespondujące z albumami Taylor.

Inne półfabrykaty do bransoletek przyjaźni

Oczywiście same koraliki nie wystarczą, by zrobić bransoletkę przyjaźni. Przydadzą się także gumki i nici, na które możesz je nawlekać. Proponujemy gumki silikonowe lub stretch albo nici nylonowe, które naturalnie także znajdziesz w tej kategorii. Zdziwić może obecność mini tubek kleju F 6000. Jest on świetnym dodatkiem do zakupów na bransoletki przyjaźni. Niewielka ilość tego kleju na supełek dodatkowo go zabezpieczy i przedłuży trwałość bransoletek.

Koraliki na koncert Taylor Swift — co oznaczają kolory

Wszystkie fanki Taylor Swift zapewne dobrze znają kolory przypisane kolejnym albumom. Jednakże dla tych nieco mniej wtajemniczonych lub po prostu w ramach przypomnienia, prezentują się one następująco:

Nazwa albumu Rok wydania Przypisane kolory
Taylor Swift 2006 zielony, ciemnozielony, szałwiowy
Fearless 2008 żółty, złoty
Speak Now 2010 fiolet, lila
Red 2012 czerwony
1989 2014 niebieski. beżowy
Reputation 2017 czarny, szary, biały
Lover 2019 różowy, fuksja, baby blue
Folklore 2020 chłodny szary, biały, srebrny
Evermore 2020 pomarańczowy, brzoskwiniowy, beżowy
Midnights 2022 granatowy, niebieski
The Tortured Poets Department 2024 wybrałyśmy biel i ciepłe, jasne odcienie szarości i beżu

Gotowe zestawy z koralikami do bransoletek przyjaźni

Z wszystkich opisywanych wyżej produktów możesz stworzyć niezliczone kombinacje bransoletek przyjaźni. Jednakże, jeżeli tak duży wybór Cię przytłacza, lub chcesz zrobić prezent fance Taylor, przedstawiamy gotowe zestawy z koralikami do bransoletek przyjaźni. Oczywiście możesz stworzyć z nich dowolną biżuterię, ale dobrałyśmy w nich koraliki z myślą o Eras Tour.

W naszej ofercie znajdziesz trzy zestawy różniące się ceną, wielkością i zawartością. Każdy z nich składa się z mieszanki idealnych koralików do bransoletek przyjaźni, a także gumek, na które możesz je nawlekać. Wszystkie nasze zestawy zapakowane są w wygodne, porządne pudełka z przegródkami. Mają one nie tylko estetyczny wygląd, ale ułatwiają tworzenie bransoletek i zapobiegają mieszaniu i gubieniu się koralików.

Najmniejszy box z koralikami do bransoletek przyjaźni

Nasz najmniejszy zestaw obejmuje 12 kolorów akrylowych kuleczek, które korespondują z kolorami albumów Taylor Swift. Dodatkowo W pudełeczku znajdziesz mieszankę koralików literek i kolorowych pastylek z serduszkami. Nie brakuje oczywiście koralików tworzących 1989! Poza pudełkiem w skład zestawu wchodzi także gumka silikonowa i dwa rodzaje gumki stretch.

Średnie pudełko z koralikami na koncert Taylor

W średnim zestawie znajdziesz 19 odcieni akrylowych kuleczek i oczywiście 1989. Poza nimi znajdziesz kolorowe pastylki z uśmieszkami, a także białe pastylki z kolorowymi kształtami i literkami. Do tego zestawu dołączone są dwa kolory gumki stretch, przejrzysta gumka silikonowa i dwa kolory nici poliestrowych. Wszystkie są nawinięte na szpulkę, co gwarantuje wygodne użytkowanie i przechowywanie.

Największy zestaw z koralikami do bransoletek przyjaźni

W naszym największym zestawie także znajdziesz 19 barw akrylowych koralików do bransoletek i 1989. Jednakże w tym boksie znajdują się także kolorowe uśmieszki, kolorowe i czarno-białe kształty na białych pastylkach, a także monetki białe i kolorowe z serduszkami. Dodatkowo koraliki literki w tym zestawie znajdziesz w wersji białej, jak i kolorowej. Tak duża ilość koralików sprawiła, że do zestawu dołączyłyśmy dwa rodzaje gumek stretch, dwie barwy nici poliestrowych, a także dwie szpulki z przezroczystą gumką silikonową!

Oczywiście każdy zestaw możesz wzbogacić dowolnymi półfabrykatami z całego naszego sklepu. Polecamy sprawdzić, co sądzisz o koralikach katsuki, które także dobrze prezentują się w bransoletkach przyjaźni. A jeżeli chciałabyś uporządkować swoje dodatkowe zakupy, w tej kategorii znajdziesz także organizery!

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.152.0 #