Przegląd Rękodzielniczy dzielimy się Waszym rękodziełem

Zgłoś się do Przeglądu Rękodzielniczego!

Czym jest Przegląd Rękodzielniczy

Przegląd Rękodzielniczy to projekt manzuko, który stworzyliśmy z myślą o naszych klientach. Uwielbiamy handmade i codziennie pakując paczki zastanawiamy się co powstaje w waszych domach i warsztatach. Odkąd utworzyliśmy naszą firmę, narasta w nas ciekawość, jak wykorzystujecie kupione w manzuko półfabrykaty do biżuterii i koraliki. W jakie cuda zamieniają się kaboszony, oprawy, rzemienie, koraliki wszelkich rodzajów i rozmiarów, druciki, łańcuszki i zawieszki. Czy robicie z nich kolczyki, bransoletki czy naszyjniki. Może w ogóle nie powstaje z nich biżuteria, a rękodzieło zupełnie innego typu? Maskotki, spinki do włosów, futerały na okulary, obrazy?

Chcemy, żebyście zaprezentowali nam dzieła swoich rąk, a przez nas podzielili się nimi z szerszym gronem odbiorców. Na podstawie waszych zgłoszeń powstaną wpisy, które publikowane będą na naszym blogu. Wpisy mają za zadanie nie tylko zaspokoić naszą osobistą i zawodową ciekawość, ale przede wszystkim pomóc naszym klientom zaprezentować swoje rękodzieło.

Jak napisać zgłoszenie

Zgłoszenia mają dwa ograniczenia

Po pierwsze, w chociaż niektórych zaprezentowanych pracach, muszą znaleźć się produkty zakupione w manzuko.

Po drugie, każdy rękodzielnik, artysta, marka w Przeglądzie Rękodzielniczym ma szansę zaprezentować się tylko raz. Dopracuj swoje zgłoszenie tak, aby było jak najlepszą wizytówką tego, w co wkładasz tyle swojego serca.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres pr.manzuko@gmail.com

Co musi zawierać zgłoszenie

  • Zatytułuj swojego maila Przegląd Rękodzielniczy
  • Wyślij nam 1-12 zdjęć, zdjęcia powinny mieć co najmniej 600px szerokości i wysokości
  • Napisz tekst na temat swoich prac. Opisz co chcesz- historię firmy, proces twórczy, co Cię inspiruje... W tekście zaznacz też, które z wykorzystanych produktów są z naszego sklepu. Pierwszeństwo w publikacji będą miały teksty na ponad 1500 znaków (około 300 słów).
  • Podpisz się

Jakie jeszcze informacje możesz umieścić

  • Maksymalnie 2 linki do twoich miejsc w internecie (sklep, profil na pakamerze, facebook, instagram, youtube, blog...)
  • Napisz w jakich miejscach poza internetem można kupić twoje rękodzieło

Zastrzegamy sobie prawo do kosmetycznej edycji tekstu i publikacji wybranych zgłoszeń.

Już niedługo napiszemy dla Was poradniki o tym jak napisać taki tekst i co w nim umieścić. Powstanie również wpis, który opowie o tym jakie korzyści płyną z tego typu publikacji oraz przykładowy opis firmy- naszej firmy.

Jeżeli jednak nie brakuje Ci odwagi i wiesz, jak dobrze zaprezentować swoje rękodzieło napisz do nas jak najprędzej!