Zuzanna

Zuzanna

Szef wszystkich szefów, mistrzyni relacji i tytanicznej pracy. Pije zdecydowanie za dużo kawy i niezmiennie żałuje, że doba ma jedynie 24h. W pracy zajmuje się wszystkim, ale najbardziej lubi prognozowanie trendów i tworzenie nowych kolekcji - to jej konik i rzecz, w której jest absolutnie niezastąpiona. Odrobinę staroświecka w swojej uczciwości i podejściu do biznesu, ale wszyscy są przekonani, że to właśnie sprawia, że Manzuko jest takie wyjatkowe.

Rafał

Szef alias mąż̇ szefowej. Tworzył z nami nie tylko manzuko ale też dom. Był dla nas opoką, specjalistą od spraw niemożliwych i najlepszym partnerem do zabawy. Nasze życie nie będzie takie samo bez jego śmiechu i choć na zawsze zachowamy go w sercach już zawsze będzie nam go brakowało.

Rafał
Martyna

Martyna

Starsza córka państwa Koniarskich, w Manzuko jest wszechogarniaczem: główną asystentką, blogerką i social managerem. To właśnie ona pielęgnuje nasze facebooki i instagramy, niejeden dla Was wymyśliła już konkurs. :) To połączenie umysłu ścisłego z artystyczną duszą. Prawdziwa kobieta renesansowa: o wielu talentach i zainteresowaniach, od lepienia miniatur z modeliny, przez jazdę na wrotkach, aż do pielęgnacji roślin domowych. Poznacie ją po zaraźliwym uśmiechu. Nie da się go nie odwzajemnić. ;)

Ania

Ania to nasz najnowszy nabytek: ale uczy się błyskawicznie, a jej wrodzony talent do zjednywania sobie ludzi sprawił, że klienci pokochali ją z miejsca. W wolnych chwilach czyta (w zasadzie wszystko, co wpadnie jej w ręce) i niechętnie przyznaje, że ominięcie alejki ze słodyczami w supermarkecie to dla niej wyzwanie porównywalne do wspinaczki na Everest. Kiedy usłyszy muzykę, musi śpiewać. Nie, nie tylko pod prysznicem. I za to ją uwielbiamy! :)

Ania
Natalia

Natalia

Natalia to nasza cicha woda. Spokojna, skupiona na zadaniu, o przesympatycznym głosie - mówi niewiele, ale jak już coś powie, to zawsze w punkt! Idź do niej, kiedy szukasz wyrozumiałego słuchacza, nie wiesz, co nowego na Netflixie i masz ochotę na pyszne ciacho. Podobnie jak Ania takich rzeczy nie potrafi odmówić. ;) W firmie specjalizuje się w bezbłędnym przeprowadzaniem klientów przez cały proces zakupowy. Od pojedynczego koralika z zamówieniami hurtowymi włącznie!

Karolina

Firmowa gaduła, dobry duch zespołu, dziewczyna, której wszędzie pełno - zawsze pierwsza, aby coś załatwić, niezależnie od tego, czy to jest brak towaru dla klienta, czy pizza i ciastka dla całego zespołu. Prawdziwa kociara (wąsata liczba: 4), miłośniczka szybkiej jazdy, głośnej muzyki i pięknych wnętrz. W wolnym czasie lubi pichcić dla rodziny (koniecznie na słodko) i czytać. O czym? O parapsychologii oczywiście. Nie pytajcie. ;)

Karolina
Ewelina

Ewelina

Królowa Pakowalni, główny ustawodawca i szef magazynu, który lubi trudne sprawy i z chęcią je rozwiązuje. Wszystko w imię dobra ogólnego i dla klienta oczywiście! Prywatnie uwielbia fotografię, aktywność fizyczną niemal pod każdą postacią i czas spędzony w gronie rodziny i znajomych. Klienci uwielbiają ją za poczucie humoru i umiejętność wyjścia z każdej, nawet najtrudniejszej, sytuacji. Gdy się pali, gdy się wali - już wiesz, gdzie szukać pomocy. ;)

Michał

Magik internetów, człowiek, który z niczego potrafi zrobić banery, przyciski, wtyczki i ułatwienia, które sprawiają, że klientki kochają korzystać z Manzuko. Lubi trzy rzeczy na K: ketodietę, kino i krioterapię. Możesz go zobaczyć na mieście, jak zasuwa na deskorolce lub trenuje parkour - tak, w wolnych chwilach Michał lubi poskakać po dachach. Choć jego broda i tatuaże mogą kojarzyć się groźnie, Michał to człowiek spokojny i zrównoważony. Ciężko go wyprowadzić z równowagi. Przynajmniej większości społeczeństwa. ;)

Manzuko to nasze oczko w głowie, koralikowe dziecko, nasza duma, satysfakcja i wymarzone miejsce pracy. Chcemy, aby było wyjątkowe i cieszymy się, że takie właśnie jest. Jesteśmy świadomi, że o swojej pracy możemy mówić wciąż i absolutnie bez końca - ale jest kilka drobiazgów, które są dla nas najważniejsze.

Po pierwsze: fair-trade

To dla nas słowo bardzo ważne. Jak to możliwe, skoro zamawiamy m.in. z Chin? Po prostu: odwiedziliśmy osobiście każdą fabrykę, z której zamawiamy koraliki. Mamy swoje standardy i wybieramy najlepszych producentów, dowozimy statkami, bo tak jest ekologicznej i wiemy, co (i kto) stoi za naszymi produktami. Tym sposobem skutecznie odczarowujemy to, że chińszczyzna to wyzysk i beznadziejna jakość. Do Chin na kontrolę latamy co najmniej dwa razy w roku.

Po drugie: obsługa klienta

Manzuko to miejsce, w którym zamawiacie swoje pierwsze akcesoria za kilkanaście złotych i jednocześnie takie, które zabezpiecza roczną produkcję dla największych sprzedawców na Etsy, dużych marek, mennic... I jednym, i drugim poświęcamy taką samą uwagę, przeprowadzamy przez proces zakupowy krok po kroku, doradzamy i pomagamy. Lubimy przeskakiwać oczekiwania. Jesteśmy wdzięczni za każdą kartkę świąteczną, marmoladę czy ciasto, które od Was dostajemy w podziękowaniu za nasze zaangażowanie.

Po trzecie: nasz zespół

Nasza troska nie ogranicza się jedynie do dbania o środowisko, o naszych dostawców i o klientów. Wybierając Manzuko wybierasz markę, która dba o swoich pracowników. Mamy kompletnego świra na punkcie dobrej atmosfery w firmie. Naszych pracowników zatrudniamy na umowę o pracę za godziwą pensję i dajemy im możliwość rozwoju. Chcemy, aby praca w Manzuko była przyjemnością - i wierzymy, że to wraca do naszych klientów.

Po czwarte: nasza jakość

Choć mamy tysiące produktów, wielu, nawet tych markowych, wciąż brakuje na naszych półkach. To zdecydowanie nasza wina: wszystkie koraliki, które są w sprzedaży w naszym sklepie, musimy osobiście obejrzeć, ostukać i ocenić, żeby sprawdzić, czy chcemy, aby znalazły się w Manzuko. Wielu producentom odmawiamy, nawet kiedy marża cieszy portfel. Ale właśnie dzięki temu wiecie, że to, co mamy, jest najlepsze pod słońcem. I to jest dla nas ważne.

W Manzuko jesteśmy dla Twojej pasji - niezależnie od jej wymiaru. Wybierając nas, wybierasz rodzinną polską markę, która każdego dnia udowadnia, że można inaczej.

I za to Ci dziękujemy.

Właścicielem sklepu internetowego manzuko.com jest firma:

KONIARSCY S.C. ZUZANNA KONIARSKA, MATEUSZ KONIARSKI

Rzemieślnicza 29

77-300 Człuchów

tel: (+48) 733-885-808

W razie pytań lub problemów zadzwoń na podany numer telefonu lub napisz mail przez formularz kontaktowy.

Rachunek bankowy: 45 1160 2202 0000 0001 8232 6723 (Bank Millennium S.A.).

NIP: 843-10-74-220

REGON: 770820882