Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Koraliki Katsuki

Koraliki Katsuki

Koraliki Katsuki

Skąd się wzięły?

Koraliki Katsuki to nowość na polskim rynku. Katsuki to wykonane z modeliny koraliki krążki pochodzenia japońskiego. Doskonale pasują do awangardowego i cukierkowego stylu harajuku. Dość szybko stały się one popularne poza Japonią i zawojowały zachodnie social media. Często aranżowane są w biżuterii przypominającej słodycze, dzięki czemu łatwo zrobić im niezwykle urocze zdjęcia, które są bardzo popularne w dzisiejszym świecie. 

Czym są koraliki Katsuki?

To koraliki w kształcie drobnych pastylek. Przypominają miniaturowe drażetki z cukierkowych zegarków, które każdy pamięta z dzieciństwa lub trochę grubsze cekiny. Produkowane są z delikatnego polimeru przypominającego modelinę. Jednakże od modeliny różnią się znacznie swoją powierzchnią, albowiem koraliki Katsuki są wręcz niedorzecznie miłe w dotyku. Dzięki temu tworzona z nich biżuteria jest nie tylko piękna, ale i bardzo przyjemna dla skóry. 

Koraliki Katsuki oferujemy we wszystkich kolorach tęczy. Na naszej stronie znajdziesz je zarówno w formie mieszanek kolorystycznych, jak i pojedynczych kolorów. Sprzedajemy też koraliki o różnym nasyceniu barw. Znajdziesz tu żywe, radosne kolory, jak i pastelowe, subtelniejsze propozycje. 

Jak wykorzystywać koraliki Katsuki?

W związku z różnorodną ofertą tych koralików wykorzystywane są  w różnych stylach biżuterii. Inspiracje możesz czerpać zarówno z japońskiego Harajuku, jak i stylu boho. Doskonale współgrają ze wszystkimi kolorami metali, muszelkami i koralikami szklanymi. Ich uniwersalność sprawia, że świetnie sprawdzają się w tworzeniu biżuterii dla każdej grupy wiekowej, od dzieci aż po osoby starsze. 

Dodatkowo koraliki Katsuki świetnie łączą się zarówno ze sznurkami, jak i  linką stalową, czy gumką jubilerską. Jest to rodzaj półfabrykatu przyjazny dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych rzemieślników. Dobrze łączą się z zawieszkami, przekładkami, dzięki czemu ich możliwości są niemal nieograniczone!

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.148.0 #