Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Krawatki jubilerskie do zawieszek

Krawatki jubilerskie do zawieszek

Krawatki

Krawatki to półfabrykaty do biżuterii, które umożliwiają wyniesienie swoich projektów na wyższy poziom. Nierzadko rzemieślnicy odkrywają je nawet po kilku latach tworzenia rękodzieła.

Do czego służą krawatki jubilerskie

Krawatka jubilerska to produkt, który w estetyczny sposób umożliwia Ci stworzenie zawieszek do naszyjników lub ich przypięcie do bransoletek. Poza lepszym efektem wizualnym krawatki są znacznie wytrzymalsze od kółek montażowych, które można wykorzystać w podobnych celach. Dodatkowo występują w licznych wzorach, wielkościach i wykończeniach, co poszerza Twoje możliwości twórcze.

Krawatki do biżuterii w naszym sklepie

Jak większość metalowych półfabrykatów, krawatki na tej stronie znajdziesz w barwie srebra, złota, platyny i antycznego brązu. Wśród naszych krawatek znajdziesz zarówno proste, gładkie propozycje, jak i bogato zdobione produkty. Co więcej, oferujemy krawatki, które możesz dogiąć do własnych potrzeb, jak i krawatki z łapaczkami czy możliwością wklejenia płaskiego elementu.

 

Oznacza to, że znajdziesz tu produkty, nadające się do wykorzystania w projektach wykorzystujących modelinę, kamień, elementy drewniane, tkaniny czy skóry, jak i klasycznych dodatków z wykorzystaniem koralików. Ciekawą propozycję stanowią duże krawatki, które można nawlec na bardzo grube sznurki, idealne do tworzenia biżuterii w stylu marynarskim. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.0 #