Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Gold filled

Gold filled

Gold filled 

Gold filled to nazwa rodzaju biżuterii i półfabrykatów do jej tworzenia, która jest platerowana złotem w wyjątkowy sposób. Technologia ta pozwala na stworzenie antyalergicznych produktów, które pozostają złote przez długi czas. Półfabrykaty gold filled są odpowiednie dla alergików, nie zawierają niklu, kadmu czy ołowiu. 


Produkcja polega na powleczeniu mosiądzu (czyli stopu cynku i miedzi) kilkoma warstwami. Pierwsza z nich jest warstwą hipoalergiczną, kolejne to podkład ze złota i złota blacha, ostatnia warstwa stanowi zabezpieczenie przed tarciem i zadrapaniem. Ostatecznie warstwa złota pokrywająca mosiądz jest nawet kilkadziesiąt razy grubsza w porównaniu do standardowego procesu pozłacania srebra. 


Pielęgnacja produktów gold filled

Jak już wiesz, półfabrykaty serii gold filled są nie tylko śliczne, ale też trwałe. Jednakże to, jak długo będziesz cieszyć się wykonaną z nich biżuterią, w dużej mierze zależy od Ciebie. W akcesoriach wykonanych z produktów tej serii możesz się bezpiecznie kąpać, czy spać, w przeciwieństwie do biżuterii klasycznie pozłacanej. Jednakże należy mieć świadomość, że regularna ekspozycja tych dodatków na chemikalia, kosmetyki, czy tarcie zmniejsza ich żywotność.


Półfabrykaty goldfilled w naszej ofercie 

Choć produkty serii gold filled są w naszym sklepie nowością, kategoria ta stale wzbogacana jest o nowe produkty. W naszym sklepie znajdziesz zawieszki, bazy do kolczyków, bigle, łańcuszki, a zapięcia i inne elementy montażowe. Dzięki nim z łatwością stworzysz nie tylko piękną, ale także trwałą biżuterię. 


Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #