Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Koraliki szklane >
  • Szkło lampwork

Szkło lampwork

Własnoręcznie wykonana biżuteria może zachwycać nie tylko oryginalnością wzoru, ale również materiałami, z których została wykonana. Producenci już od jakiegoś czasu prześcigają się w dostarczaniu ciekawych rozwiązań, a użycie i łączenie ich uzależnione jest jedynie od Twojej wyobraźni. Jedną z takich propozycji są koraliki szklane, zwane również lampwork. Sprawdź gdzie sprawdzą się najlepiej i jak je wykorzystać, aby stworzyć

Koraliki lampwork w swojej budowie i wzorach bardzo przypominają niezwykle eleganckie oraz drogocenne szkło weneckie. Ich wykonanie możliwe jest jedynie przy użyciu ludzkich rąk, dlatego ciężko jest znaleźć dwa identyczne elementy do wykonania spersonalizowanej biżuterii. Każdy z nich jest niepowtarzalny oraz może stać się kluczowym elementem oryginalnego wzoru. Koraliki lampwork tworzą nową historię jubilerstwa oraz już jakiś czas temu stały się symbolem kreatywności oraz nietuzinkowych rozwiązań, które zachwycają przez lata.

Koraliki do biżuterii i wyjątkowe zdobienia

Koraliki lampwork uznawane są za wyjątkowe przede wszystkim poprzez niepowtarzalne zdobienia. Artyści, którzy je tworzą korzystają z szerokiej palety barw oraz opierają swoje projekty na abstrakcji. Co więcej, wiele koralików i wzorów inspirowanych jest naturą. Połączenie szkła i żółci, da nam radosny, słoneczny element biżuterii, zieleń nada jej naturalny charakter zaś odcienie niebieskiego oraz błękitu mogą przypomnieć nam o wakacjach wśród morskich fal. Czy nie jest to idealny sposób na stworzenie swojego prywatnego amuletu, który będzie nam poprawiał nastrój na co dzień?

Dlaczego szklane koraliki pozwolą nam stworzyć biżuterię na lata?

Koraliki lampwork cechują się również wysoką odpornością na zniszczenie, przez co mogą prezentować się niezwykle elegancko przez długie lata. Szkło wykorzystywane do ich produkcji poddawane jest szeregowi prób oraz hartowane jest przy pomocy odpowiednich metod. Koraliki zachowują swoje właściwości przez lata, a do tego praca z nimi jest przyjemna i nie powoduje nadmiernej trudności. 

Szklane koraliki do biżuterii – co możemy stworzyć przy ich pomocy?

Możliwości w zakresie wykorzystania koralików lampwork jest bez liku. Po pierwsze szklane koraliki do biżuterii idealnie sprawdzą się w przypadku bransoletek. Ich różne wielkości pozwolą na stworzenie zarówno delikatnych wzorów, jak i tych nieco bardziej okazałych, o luksusowym charakterze. Szklane koraliki również idealnie nadają się do wytwarzania naszyjników, które z biegiem czasu stają się naszymi ulubionymi ozdobami oraz szczególnymi amuletami. Dodatkowo, to również propozycja, która uświetni kolczyki oraz pierścionki – wybór należy jedynie do Ciebie!

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.0 #