Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Filc i pompony - koraliki

Filc i pompony - koraliki

Koraliki z filcu

Filc to jeden z najstarszych wyrobów włókienniczych znanych człowiekowi, prawdopodobnie starszy od tkanin. Pierwsze ślady filcu datuje się na około 6500 lat p.n.e.! Do dziś jest to materiał stosowany do wyrobu koców, dywanów i ubrań. Jego lekkość i uniwersalność sprawiła, że miłośnicy rękodzieła zaczęli wykorzystywać filc do nowych, niespotykanych wcześniej projektów. Pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę kulek filcowych. Są to produkty wykonywane ręcznie z materiałów ekologicznych i przyjaznych skórze.

Filc jest doskonałym uzupełnieniem biżuterii tworzonej z kamieni naturalnych czy drewna, jednak naszym absolutnym faworytem jest filc łączony z ceramiką. Kulki filcowe ważą niewiele, co sprawia, że łatwo wykonać z nich masywną biżuterię, która nie będzie ciężka i niewygodna. Produkt ten wspaniale nadaje się do wyrobu biżuterii, która wyjątkowo dobrze komponuje się z jesiennymi i zimowymi swetrami. Kulki z filcu można wykorzystać do stworzenia breloków, domowo wykonanej zabawki dla zwierząt, czy kostiumu na bal przebierańców dla dzieci.

Pompony i pomponiki

Pompony to kolejna nasza propozycja na lekki i miły w dotyku biżuteryjny dodatek. Te miękkie i puszyste kulki są niezwykle uniwersalne. Nadają się do przyklejania, przyszywania, nabijania na szpilki i podwieszania. Ta różnorodność technik sprawia, że łatwo i przyjemnie się z nimi pracuje, a sposoby na ich wykorzystanie są nieograniczone. Biżuteria z pomponów to kolejny świetny dodatek do jesienno-zimowych stylizacji. Lekkość pomponów nawet przy dużych rozmiarach pozwala tworzyć duże kolczyki, bez zbędnego obciążania uszu. Dodatkowo pomponik może być przyjemnym akcentem dołączonym do breloka czy zakładki do książki. Latem można „podrasować” swoje rzymianki poprzez doczepienie kolorowych pomponików do rzemieni.

Forma i możliwości wykorzystania kulek filcowych i pomponów w naszej opinii jest niezwykle inspirująca. Materiały te świetnie tworzą budulec biżuterii, ubrań, breloków, butów czy innych akcesoriów. Można z nich tworzyć dodatki nie tylko dla siebie, lecz i do wnętrz. Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta obejmująca wiele rozmiarów i kolorów tych półfabrykatów zainspiruje Cię do stworzenia czegoś niezwykłego!

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.155.0 #