Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Łańcuszki >
  • Łańcuszki gotowe z zapięciem

Łańcuszki gotowe z zapięciem

Łańcuszki gotowe z zapięciem

Łańcuszki gotowe z zapięciem to idealna propozycja dla osób, którym doskwiera brak czasu, które nie planują rozwoju tworzenia dużych ilości biżuterii. Doskonale sprawdzają się także w biżuteryjnych pakietach prezentowych i jako próbka naszych półfabrykatów podczas pierwszych zakupów. Łańcuszek z zapięciem daje Ci komfort braku konieczności dobierania odpowiednich kółek montażowych i karabińczyka. Wszystkie elementy są w jednym kolorze i mają odpowiednio proporcjonalne rozmiary.

Łańcuszki gotowe z zapięciem w naszym sklepie

Na naszej stronie internetowej znajdziesz łańcuszki, których długość waha się od 38 cm do 60 cm. Pozwala to stworzyć komplet łańcuszków o różnej długości lub dopasować długość łańcuszka do Twojej figury. Oczywiście nasze gotowe łańcuszki znajdziesz w dwóch wersjach kolorystycznych: złotej i srebrnej. Gotowe łańcuszki w naszym sklepie oferujemy w kilkunastu różnych splotach, o różnej wielkości i kształcie oczek.

 

Wszystkie nasze gotowe łańcuszki wykonane są ze stali chirurgicznej. Ich barwa, niezależnie od tego, czy złota, czy srebrna, jest bardzo trwała. Z naszego doświadczenia wynika, że łańcuszki te zachowują swój estetyczny wygląd, nawet gdy zostały poddane ekstremalnym warunkom, takich jak kąpiel w słonej wodzie. Naturalnie polecamy ściągać biżuterię przed aktywnością fizyczną, sprzątaniem domu, czy kąpielą w morzu, jednakże, jeśli o tym zapomnisz, Twój łańcuszek nadal będzie Cię cieszył swoim pięknem. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #