Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Akryl platerowany srebrny

Srebrne koraliki - akrylowe platerowane

Akryl platerowany srebrny

Koraliki akrylowe większości kojarzą się z żywymi kolorami i lekkością. Jeśli to także Twoje skojarzenie, ta kategoria może Cię zaskoczyć. Srebrne koraliki z platerowanego akrylu powstały głównie z myślą o miłośniczkach masywnej, wyrazistej biżuterii. W trosce o komfort noszenia koraliki platerowane wykorzystują akryl, który mimo znacznych rozmiarów pozwala na stworzenie lekkiej i wygodnej biżuterii.


Cechy te w połączeniu z oksydowanym srebrem i misternymi zdobieniami czyni koraliki akrylowe platerowane świetnymi półfabrykatami do biżuterii. Co więcej, wraz z rosnącą popularnością tych produktów w naszym sklepie z koralikami, oferta została wzbogacona także o mniejsze egzemplarze. Sprawiają one, że stworzona z nich biżuteria jest niemal niewyczuwalna.


Srebrne koraliki platerowane w naszym sklepie

Koraliki z tej kategorii w większości mają spore rozmiary. Znajdziesz tu wiele rodzajów zdobionych kulek, ale także przekładki i ciekawe zawieszki. Te srebrne koraliki świetnie prezentują się na linkach, rzemieniach i żyłkach. Ciemny, srebrny kolor tych koralików akrylowych stanowi doskonałe tło dla innych półfabrykatów. 


Większe koraliki platerowane doskonale sprawdzą się w roli głównej ozdoby w połączeniu z mniejszymi kamieniami ozdobnymi, a także koralikami szklanymi. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić średnicę otworu koralików akrylowych. Nierzadko są one większe niż drobne półfabrykaty takie jak koraliki Miyuki czy Toho, które często wykorzystujemy w roli przekładek. 


Jak pielęgnować koraliki platerowane srebrem

Platerowane koraliki mogą tworzyć bardzo trwałą biżuterię, jeżeli będziesz o nie odpowiednio dbać. Warstwa srebra na naszych koralikach może ulec starciu, dlatego też odradzamy noszenie wykonanej z nich biżuterii podczas intensywnej aktywności fizycznej, czy prac domowych.


Unikaj kontaktu tych półfabrykatów ze środkami czystości i kosmetykami. Polecamy ubierać biżuterię z platerowanymi koralikami po tym, jak użyjesz wszystkich kosmetyków, perfum i lakieru do włosów. Dzięki temu z pewnością przedłużysz trwałość srebrnej powłoki na koralikach. Dodatkowo polecam ostrożnie czyścić koraliki platerowane. Jeśli się zabrudzą, użyj ściereczki do biżuterii. Pamiętaj jednak, że częste polerowanie srebrnych koralików, może doprowadzić do wytarcia warstwy metalu. Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #