Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Favourites

o nas

Abyś mogła poznać nas lepiej, chcemy przedstawić podstawowe wartości, którymi kierujemy się w każdym działaniu w naszej firmie. Manzuko to nasze oczko w głowie, koralikowe dziecko, nasza duma, satysfakcja i wymarzone miejsce pracy. Chcemy, aby było wyjątkowe i cieszymy się, że takie właśnie jest. Jesteśmy świadome, że o swojej pracy możemy mówić wciąż i absolutnie bez końca, dlatego też poniżej znadziesz te aspekty, w których jesteśmy absolutnie bezkompromisowe.

Po pierwsze: fair—trade

To dla nas słowo bardzo ważne. Jak to możliwe, skoro zamawiamy m.in. z Chin? Po prostu: odwiedziłyśmy osobiście każdą fabrykę, z której zamawiamy koraliki. Mamy swoje standardy i wybieramy najlepszych producentów, dowozimy pociągiem, bo tak jest ekologiczniej i wiemy, co (i kto) stoi za naszymi produktami.

Wybieramy tych producentów, którzy dbają nie tylko o jakość produktów, ale też dbają o swoich pracowników i środowisko. Tym sposobem skutecznie odczarowujemy to, że chińszczyzna to wyzysk i beznadziejna jakość. Do Chin na kontrolę latamy co najmniej dwa razy w roku, a codziennie jesteśmy w kontakcie z naszym zaufanym niczym rodzina agentem.

Po drugie: obsługa klienta

Manzuko to miejsce, w którym zamawiacie swoje pierwsze akcesoria za kilkanaście złotych i jednocześnie takie, które zabezpiecza roczną produkcję dla największych sprzedawców na Etsy, dużych polskich marek jubilerskich, mennic... I jednym, i drugim poświęcamy taką samą uwagę, przeprowadzamy przez proces zakupowy krok po kroku, doradzamy i pomagamy. Lubimy, kiedy nasze usługi przerastają Wasze oczekiwania. Jesteśmy wdzięczni za każdą kartkę świąteczną, marmoladę czy ciasto, które od Was dostajemy w podziękowaniu za nasze zaangażowanie.

Po trzecie: nasz zespół

Nasza troska nie ogranicza się jedynie do dbania o środowisko, o naszych dostawców i o klientów. Wybierając Manzuko wybierasz markę, która dba o swoich pracowników. Mamy kompletnego świra na punkcie dobrej atmosfery w firmie. Nasze pracownice zatrudniamy na umowę o pracę za godziwą pensję i dajemy im możliwość rozwoju. Chcemy, aby praca w Manzuko była przyjemnością — i wierzymy, że to wraca do naszych klientów. Dziewczyny codziennie jedzą wspólne śniadanie, razem obchodzimy wszystkie sukcesy w firmie, wszelkie święta i urodziny wszystkich dziewczyn. Dopingujemy się nie tylko w rozwoju w firmie, ale też cieszymy się z prywatnych sukcesów. Staramy się, aby panowała wśród nas atmosfera dziewczyńskiego wsparcia.

Po czwarte: nasza jakość

Choć mamy tysiące produktów, wielu, nawet tych markowych, wciąż brakuje na naszych półkach. To zdecydowanie nasza wina: wszystkie koraliki, które są w sprzedaży w naszym sklepie, musimy osobiście obejrzeć, ostukać i ocenić, żeby sprawdzić, czy chcemy, aby znalazły się w Manzuko. Wielu producentom odmawiamy, nawet kiedy marża cieszy portfel. To właśnie dzięki temu wiecie, że to, co mamy, jest najlepsze pod słońcem. I to jest dla nas ważne.

W Manzuko jesteśmy dla Twojej pasji — niezależnie od jej wymiaru. Wybierając nas, wybierasz rodzinną polską markę, która każdego dnia udowadnia, że można inaczej.

I za to Ci dziękujemy.

Zuzanna

Zuzanna

Ognisto włosa szefowa, manzuko traktuje jak trzecie dziecko, które bezsprzecznie wymaga więcej uwagi niż jej dwie dorosłe córki. Od dziecka była umazanym smarem łobuzem i molem książkowym,dzięki temu nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Pierwsze kroki w świecie rękodzieła postawiła, gdy zachorowała na raka, z którym wygrywa bój od ponad 20 lat. Z czasem zajęcie przerodziło się w pasję, która dała podwaliny tej firmie.

Zuza zajmuje się w firmie niemal wszystkim, choć konsekwentnie uczy się delegować zadania. W pracy najbardziej lubi robienie zakupów i to, że udało jej się stworzyć dobrą atmosferę dla swoich pracownic. Warto jednak pamiętać, że najlepiej z nią rozmawiać, gdy zdążyła napić się kawy po porannym bieganiu.

Ewelina

Ewelina

Ewelina ma w manzuko najdłuższy staż spośród wszystkich pracownic. Nasza menedżerka wirtualnego magazynu to mieszanka kobiecej siły i wrażliwości.Łączy kreatywność z precyzją i z zawrotną prędkością wprowadzania nowości do naszego sklepu internetowego. Ewelina, podobnie jak szefowa, uwielbia kawę i pracę w skupieniu. W czasie wolnym zajmuje się fotografią i motoryzacją. Jest też jedną z naczelnych kociar naszego zespołu.

Ania

Ania

Ania jest specjalistką od wszelkich zasobów w naszej drużynie. Zajmuje się komunikacją z klientkami, pilnuje, aby nigdy nie zabrakło nam kopert, kartonów, artykułów biurowych czy chemii. Co więcej, Ania dba o porządek w księgowości, listach obecności i sprawiedliwości we wnioskach urlopowych. Ania kocha maliny pod każdą postacią. Jest jednocześnie pracowita i roztrzepana. Dziewczyny przyznają, że jest w zespole największym, pełnym troski i pomocy wsparciem. Dodatkowo podobno gdy Ania pakuje zamówienia spod jej crocsów sypią się iskry.

Karola

Karola

Karolina jest manzukową gadułą i fotografką, a także „majstrem”, co oznacza, że sama złożyła część mebli w naszym sklepie, a jeżeli usłyszysz u nas dźwięk wkrętarki, to prawdopodobnie ona ją obsługuje. Karola relacjonuje wszystkie wydarzenia z firmy, ale też fotografuje wszystkie nowe produkty (i koty!), a gdy jest taka potrzeba pakuje zamówienia. Co ciekawe, z jej kącika fotograficznego niekiedy słychać mrożące krew w żyłach opowieści o zbrodniach, które podobno relaksują ją i ułatwiają skupienie się na pracy. To nietypowe hobby uzupełnia pasje Karoli do pieczenia, podróżowania i zwiedzania opuszczonych miejsc.

Oliwia

Oliwia

Oliwa to nasza specjalistka zajmująca się mediami społecznościowymi. Ta fanka Harrego Pottera i dobrego humoru nagrywa wszystkie filmiki i rolki na nasze socjale. Oliwia pakuje też zamówienia i jest odpowiedzialna za kontakt z zagranicznymi klientami Manzuko. Nieobecność Oliwii objawia się w naszej firmie zauważalną ciszą. Jej hobby to rysunek i tworzenie biżuterii, w którym, z uwagi na charakter jej pracy, staje się coraz lepsza!

Nasze dziewczyny z miskami, czyli drużyna pakująca wszystkie zamówienia

Natalia Ł.

Natalia Ł.

Natalia od dziecka marzyła, aby zostać księżniczką, a w pracy może niekiedy poczuć się jak Kopciuszek. Jest to dość cicha i wrażliwa osoba, uwielbiająca ciepło i marząca o ogrodzie. W pracy jest jednak wulkanem energii i doskonałą kontrolerką jakości. Poza kompletowaniem zamówień Natalia użycza swoich dłoni w wielu naszych filmikach, które znajdziecie w mediach społecznościowych. Podobno ma ekspercką wiedzę na temat położenia każdego produktu w Manzuko.

Natalia K.

Natalia K.

Kolejna Natalia w naszej drużynie jest z wykształcenia pedagogiem. O jej zdolnościach pedagogicznych świadczy między innymi wychowywanie psa i kota pod jednym dachem! Natalia jest pełna kreatywnych pomysłów. W Manzuko polubiła się z rękodziełem biżuteryjnym, oprócz tego rysuje, tworzy świece i uprawia ogródek. Z całego zespołu Natalia uważana jest za najmilszą osobę. Podobno posiada też anielską cierpliwość i dar tłumaczenia.

Kasia

Kasia

Kasia to nieśmiała, lecz pełna życia i nie bojącasię przygód dziewczyna. Kocha wszystkie puszyste stworzenia, a najbardziej marzy o zobaczeniu się oko w oko z lemurem. W manzuko pakuje paczki, ale teżchętnie wyszukuje potrzebnych rzeczy na magazynie, na którym lubi dbać o porządek i ułatwione poszukiwania. Kasia jest wulkanem energii, do której zawsze możnasięprzytulić. Jej śmiech niesie się po całej firmie, a dźwiękiem przypomina beczenie małej owieczki.

Natalia M.

Natalia M.

Natalia jest najmniejszą i najmłodszączłonkinią naszej załogi. Jest bardzo komunikatywna, dzięki czemu szybko odnalazłasię w manzuko. Jej serce szybko skradnie każdy bobas i zwierzątko, którymi otoczona była od małego. Kreatywnie spełniasię w makijażu, podczas pakowania prezentów i kiedy gotuje. Jest rozgadana i serdeczna, a w pracy jej najlepszym przyjacielem są schodki, dzięki którym jest niezależna podczas pakowania przesyłek.

Anita

Anita

Anita jest najnowsząpracownicą w naszej firmie i zajmuje się pakowaniem waszych zamówień. Jest spokojną i roześmianąmiłośniczką planszówek. Należy do zagorzałychmiłośniczek psów, kocha podróżować po naszym kraju od morza, aż po góry. Anita nie należy do fanek imprez, jednakże z pewnością znajdziesz ją na premierze każdego horroru.

Klaudia

Klaudia

Klaudia to życzliwamiłośniczka polskiego morza i kryminałów. Poza pakowaniem paczek, Klaudia niekiedy aktualizuje stany magazynowe po nowej dostawie, a każdemuwykonywanemu zadaniu poświęcasię w 100%. Przyjacielskie nastawienie Klaudii sprawia, że trudno jej nie lubić,chociaż warto pamiętać,że to mistrzyni ciętej riposty.

Martyna

Martyna

Martyna niemal zawsze nazywana Tiną to starsza córka szefowej. Przez lata była w manzuko wirtualnąasystentką i zajmowałasię mediami społecznościowymi, zanim tęrolęprzejęła Oliwia. Aktualnie w manzuko zajmuje się projektowaniem naszych nalepek i notesów. Tina jest językowym i kolorystycznym mistrzem, kocha wszelkiego rodzaju ryby i rośliny, a także marzy o domu z ogrodem, w którym zamieszka krowa.

Karolina

Karolina

Od dziecka znana jako Lolek, młodsza córka szefowej też ma swój wkład w naszej firmie, w której znana jest z głośnychpowitań. Jej roztrzepanie kompletnie dyskwalifikuje ją z pakowania paczek, jednakżeudało jej sięprzekuć gadulstwo w talent copywriterski. Karolina prowadzi naszego bloga i pisze większe teksty pojawiającesię na sklepie. Na równi z podróżami kocha gotowanie, szczególnie gdy może nim rozpieścić bliskich, marzy o domu z gromadką dzieci i psów biegających po ogrodzie pełnymziół i warzyw.

Subscribe to our newsletter
@
Contact

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Bank account (EUR):
IBAN: PL19109028350000000147942445 SWIFT: WBKPPLPP Account owner: Koniarscy S. C.
(Santander Bank Polska S. A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Version 1.155.0 #