Karolina

Karolina

Firmowa gaduła, dobry duch zespołu, dziewczyna, której wszędzie pełno - zawsze pierwsza, aby coś załatwić, niezależnie od tego, czy to jest brak towaru dla klienta, czy pizza i ciastka dla całego zespołu. Prawdziwa kociara (wąsata liczba: 4), miłośniczka szybkiej jazdy, głośnej muzyki i pięknych wnętrz. W wolnym czasie lubi pichcić dla rodziny (koniecznie na słodko) i czytać. O czym? O parapsychologii oczywiście. Nie pytajcie. ;)

Ewelina

Królowa Pakowalni, główny ustawodawca i szef magazynu, który lubi trudne sprawy i z chęcią je rozwiązuje. Wszystko w imię dobra ogólnego i dla klienta oczywiście! Prywatnie uwielbia fotografię, aktywność fizyczną niemal pod każdą postacią i czas spędzony w gronie rodziny i znajomych. Klienci uwielbiają ją za poczucie humoru i umiejętność wyjścia z każdej, nawet najtrudniejszej, sytuacji. Gdy się pali, gdy się wali - już wiesz, gdzie szukać pomocy. ;)

Ewelina
Martyna

Martyna

W Manzuko jest wszechogarniaczem: główną asystentką, blogerką i social managerem. To właśnie ona pielęgnuje nasze facebooki i instagramy, niejeden dla Was wymyśliła już konkurs. :) To połączenie umysłu ścisłego z artystyczną duszą. Prawdziwa kobieta renesansowa: o wielu talentach i zainteresowaniach, od lepienia miniatur z modeliny, przez jazdę na wrotkach, aż do pielęgnacji roślin domowych. Poznacie ją po zaraźliwym uśmiechu. Nie da się go nie odwzajemnić. ;)

Ania

Ania to nasz najnowszy nabytek: ale uczy się błyskawicznie, a jej wrodzony talent do zjednywania sobie ludzi sprawił, że klienci pokochali ją z miejsca. W wolnych chwilach czyta (w zasadzie wszystko, co wpadnie jej w ręce) i niechętnie przyznaje, że ominięcie alejki ze słodyczami w supermarkecie to dla niej wyzwanie porównywalne do wspinaczki na Everest. Kiedy usłyszy muzykę, musi śpiewać. Nie, nie tylko pod prysznicem. I za to ją uwielbiamy! :)

Ania
Natalia

Natalia

Natalia to nasza cicha woda. Spokojna, skupiona na zadaniu, o przesympatycznym głosie - mówi niewiele, ale jak już coś powie, to zawsze w punkt! Idź do niej, kiedy szukasz wyrozumiałego słuchacza, nie wiesz, co nowego na Netflixie i masz ochotę na pyszne ciacho. Podobnie jak Ania takich rzeczy nie potrafi odmówić. ;) W firmie specjalizuje się w bezbłędnym przeprowadzaniem klientów przez cały proces zakupowy. Od pojedynczego koralika z zamówieniami hurtowymi włącznie!

Dorota

Dorota to nasza weteranka, dziewczyna “najdłuższa stażem” w Manzuko - pracuje dla nas od pierwszego dnia historii Manzuko! Firmę zna od podszewki i zajmowała się w niej wszystkim, od układania na półkach, po zarządzanie sprzedażą - nic więc dziwnego, że do niedawna była Prawą Ręką Szefowej. Czemu już nie jest? Ponieważ aktualnie to świeżo upieczona mama ślicznej córeczki, zakochana bez pamięci w swojej nowej roli. Dla stęsknionych Dorotki mamy dobrą informację: nie bójcie się - niebawem wróci do swoich obowiązków. :)

Zuzanna

Zuzanna

Szef wszystkich szefów, mistrzyni relacji i tytanicznej pracy. Pije zdecydowanie za dużo kawy i niezmiennie żałuje, że doba ma jedynie 24h. W pracy zajmuje się wszystkim, ale najbardziej lubi prognozowanie trendów i tworzenie nowych kolekcji - to jej konik i rzecz, w której jest absolutnie niezastąpiona. Odrobinę staroświecka w swojej uczciwości i podejściu do biznesu, ale wszyscy są przekonani, że to właśnie sprawia, że Manzuko jest takie wyjatkowe.

Rafał

Szef alias mąż̇ szefowej. ;) Pierwszy fotograf Manzuko, główny negocjator i specjalista od wszystkiego, co niemożliwe - głównie dlatego, że nie zna definicji tego pojęcia i jej nie uznaje. Kocha aktywność fizyczną, zdobywanie nowych celów i szczytów. Bez obaw wchodzi do przerębla, wszędzie pędzi na swoich dwóch kółkach, uwielbia wspinaczkę. Dla niego zawsze jest z górki! Fan chińskich herbat, nietuzinkowego żartu i języków obcych. Boi się maszynki do golenia. Głodny bywa groźny. ;)

Rafał

Michał

Magik internetów, człowiek, który z niczego potrafi zrobić banery, przyciski, wtyczki i ułatwienia, które sprawiają, że klientki kochają korzystać z Manzuko. Lubi trzy rzeczy na K: ketodietę, kino i krioterapię. Możesz go zobaczyć na mieście, jak zasuwa na deskorolce lub trenuje parkour - tak, w wolnych chwilach Michał lubi poskakać po dachach. Choć jego broda i tatuaże mogą kojarzyć się groźnie, Michał to człowiek spokojny i zrównoważony. Ciężko go wyprowadzić z równowagi. Przynajmniej większości społeczeństwa. ;)

Właścicielem sklepu internetowego manzuko.com jest firma:

KONIARSCY S.C. ZUZANNA KONIARSKA, MATEUSZ KONIARSKI

Rzemieślnicza 29

77-300 Człuchów

tel: (+48) 733-885-808

W razie pytań lub problemów zadzwoń na podany numer telefonu lub napisz mail przez formularz kontaktowy.

Rachunek bankowy: 45 1160 2202 0000 0001 8232 6723 (Bank Millennium S.A.).

NIP: 843-10-74-220

REGON: 770820882

Jesteśmy firmą rodzinną :)