Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Ceramika i porcelana

Koraliki ceramiczne i porcelanowe

Ceramika popularna jest od czasów Starożytnych. Wykonywano z niej wazy, naczynia i ozdoby. Poprzez stulecia doskonalono jakość produktów ceramicznych, ich kolor, trwałość i wykończenie. Materiał ten jest odporny na działanie wysokich temperatur czy czynników chemicznych, dzięki czemu wykorzystywana jest nie tylko w zdobnictwie, ale też w medycynie, budownictwie, a nawet przemyśle kosmicznym!

Koraliki ceramiczne to nasze oczko w głowie

Koraliki ceramiczne, które Państwu prezentujemy to wyselekcjonowana kolekcja, którą stale wzbogacamy o nowe wzory. Jesteśmy nie tylko bezpośrednim importerem koralików, ale zajmujemy się również projektowaniem nowych kolekcji, w których wciąż szukamy ciekawych rozwiązań kolorystycznych. Cenimy sobie niepowtarzalny efekt, jaki nadają biżuterii ręcznie wykonane koraliki ceramiczne, każdy z nich to niepowtarzalny element różniący się odcieniem, fakturą czy cieniowaniem. Zadowolenia klienta jest dla nas ważne, dlatego ceramika, z której powstają nasze koraliki, jest trwałym materiałem znakomitej jakości, pigmenty użyte do jej barwienia są nasycone i nie ścierają się z koralików. Zawdzięczamy to wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży porcelany, które pozwoliło nam na znalezienie producentów, z którymi chętnie współpracujemy, wiedząc, że końcowy produkt zachwyci nas i Państwa.

Ceramika manzuko

Przykładamy szczególną uwagę do dbałości o stałą dostępność do oferowanych wcześniej kolekcji z naciskiem na kulki ceramiczne, które cieszą się największą popularnością. Staramy się zapewnić Państwu koraliki ceramiczne w wielu różnych kształtach i kolorach. W tej kategorii znajdą Państwo dyski, kostki, kulki, oliwki, oponki, pastylki i wiele innych elementów w zróżnicowanych rozmiarach. Mniejsze koraliki stworzą idealne kolczyki i bransoletki ceramiczne. Biżuteria z nich stworzona odporna będzie na zmiany temperatur i wilgoć, a jej trwałość sprawi, że właścicielka będzie się nią cieszyć latami. Ceramika w większych koralikach jest pusta w środku, co sprawia, że jest ona bardziej delikatna, jednak korale z takich kulek będą prezentować się pięknie, bez zbędnego obciążania szyi i uczucia dyskomfortu. Taki naszyjnik proponujemy skomponować przy użyciu rzemieni lub linek, które znajdą państwo w kategorii półproduktów. Bransoletki ceramiczne można stworzyć przy użyciu linek, gumek, rzemieni czy sznurków, do których zakupu zachęcamy na naszym sklepie.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.148.0 #