Strona główna/ Elementy do wyrobu biżuterii

Elementy do wyrobu biżuterii to niezbędne produkty dla każdej osoby zajmującej się jubilerskim rękodziełem. Składają się na nie tysiące drobiazgów: koraliki, zapięcia do bransoletek, rzemienie, gumki, linka jubilerska, bigle, kaboszony, zawieszki do bransoletek i różne inne elementy do biżuterii. Sklep z elementami do biżuterii to takie trochę magiczne miejsce w którym można spełnić swoje marzenie, zrealizować projekt lub zainspirować się nowym produktem. Bardzo dbamy o jakość naszych produktów, pomagamy w doborze, doradzamy i nade wszystko staramy się ekspresowo realizować zamówienia. W pewnym wymiarze nasze półfabrykaty i koraliki (zwłaszcza zawieszki do bransoletek i koraliki ceramiczne) są wykonywane na nasze zamówienie i wg naszego projektu. Staramy się śledzić ogólnoświatowe trendy materiałowe i kolorystyczne, by nasz sklep opływał najnowsze elementy.

Niezależnie od tego czy zaczynasz przygodę z tworzeniem biżuterii czy jesteś już weteranem, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dbamy by wszystkie elementy do wyrobu biżuterii pochodziły z etycznie prowadzonych fabryk. Ważny jest dla nas handel w myśl zasad Fair trade, wybieramy fabryki dbające o środowisko i lokalne społeczności.

Produkty w znakomitej większości sprowadzamy transportem morskim co minimalizuje szkodliwy wpływ na środowisko. Dbamy by choć część asortymentu pochodziła z recyklingu.

Dbamy też o naszych klientów, ważne są dla nas ich potrzeby i oczekiwania. Wiemy, że elementy do wyrobu biżuterii to ne towar pierszej potrzeby, ale chcemy by sprawiał radość, od momentu zakupu, przez proces twórczy, aż do ostatecznego efektu.

Miłych zakupów.