Strona główna/ Elementy do wyrobu biżuterii

Elementy do wyrobu biżuterii to niezbędne produkty dla każdej osoby zajmującej się jubilerskim rękodziełem. Składają się na nie tysiące drobiazgów: koraliki, zapięcia do bransoletek, rzemienie, gumki, linka jubilerska, bigle, kaboszony, zawieszki do bransoletek i różne inne elementy do biżuterii. Sklep z elementami do biżuterii to takie trochę magiczne miejsce w którym można spełnić swoje marzenie, zrealizować projekt lub zainspirować się nowym produktem. Bardzo dbamy o jakość naszych produktów, pomagamy w doborze, doradzamy i nade wszystko staramy się ekspresowo realizować zamówienia. W pewnym wymiarze nasze półfabrykaty i koraliki (zwłaszcza zawieszki do bransoletek i koraliki ceramiczne) są wykonywane na nasze zamówienie i wg naszego projektu. Staramy się śledzić ogólnoświatowe trendy materiałowe i kolorystyczne, by nasz sklep opływał najnowsze elementy.

Niezależnie od tego czy zaczynasz przygodę z tworzeniem biżuterii czy jesteś już weteranem, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dbamy by wszystkie elementy do wyrobu biżuterii pochodziły z etycznie prowadzonych fabryk. Ważny jest dla nas handel w myśl zasad Fair trade, wybieramy fabryki dbające o środowisko i lokalne społeczności.

Produkty w znakomitej większości sprowadzamy transportem morskim co minimalizuje szkodliwy wpływ na środowisko. Dbamy by choć część asortymentu pochodziła z recyklingu.

Dbamy też o naszych klientów, ważne są dla nas ich potrzeby i oczekiwania. Wiemy, że elementy do wyrobu biżuterii to ne towar pierszej potrzeby, ale chcemy by sprawiał radość, od momentu zakupu, przez proces twórczy, aż do ostatecznego efektu.

Miłych zakupów.

Zawieszka terrier ramka 18x15 platyna 1szt AAT481 Zawieszka terrier ramka 24x32 platyna 1szt AAT481

Zawieszka terrier ramka 24x32 platyna 1szt AAT481

1,98 zł