Logo Manzuko
  • Manzuko >
  • Jewelery findings >
  • Made of surgical steel >
  • Stainless steel clasps

Stainless steel clasps

Zapięcia ze stali chirurgicznej są nieodzownym elementem większości bransoletek i naszyjników, które mają nie uczulać. Pozornie niewielki element jakim jest zapięcie, może decydować, czy nasz projekt będzie nadawał się dla alergików, czy też nie. Pamięć o takich detalach często jest czynnikiem, dzięki któremu twoi klienci będą do Ciebie wracać. 

Dlaczego warto wybrać zapięcia ze stali chirurgicznej?

Ich oczywistą zaletą jest uniwersalność. Zapięcia ze stali chirurgicznej mogą nosić praktycznie wszyscy, bez względu na wszelkie alergie. Co więcej, zapięcia ze stali szlachetnej są trwałe i wytrzymałe. Nie niszczą się, nie wyginają i ciężko je zarysować. Dodatkowo ich właściwości przypominają cechy metali szlachetnych takich jak złoto, srebro i platyna. Zapięcia ze stali chirurgicznej nie rdzewieją i nie pokrywają się patyną.  

Zapięcia ze stali chirurgicznej w ofercie manzuko

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje zapięć ze stali chirurgicznej. Wszystkie występują w klasycznym, srebrnym kolorze i polerowane są na wysoki połysk. Oczywiście dostępne są zapięcia karabińczyki, które są najczęściej wybieranym rodzajem zapięć. Fanki bezpiecznych rozwiązań odnajdą tu zapięcia typu federing. Alternatywą tych dwóch rodzajów są zapięcia dwuczęściowe, tak zwane toggle. Dla miłośniczek prostych wzorów oferujemy zapięcia “fasolki”, które świetnie sprawdzą się w projektach z łańcuszkiem kulkowym.

Contact

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Bank account (EUR):
IBAN: PL19109028350000000147942445 SWIFT: WBKPPLPP Account owner: Koniarscy S. C.
(Santander Bank Polska S. A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Version 1.101.2 #