Logo Manzuko
  • Manzuko >
  • Jewelery findings >
  • Made of surgical steel >
  • Stainless steel jump rings

Stainless steel jump rings

Ogniwka, czy też kółka montażowe ze stali chirurgicznej to doskonałe i wielozadaniowe półfabrykaty. Są świetnym uzupełnieniem biżuterii, która będzie nie tylko estetyczna ale i hipoalergiczna. Dodatkowo, takie kółka montażowe to bardzo dobry wybór dla początkujących i zaawansowanych rzemieślników. Są doskonałym uzupełnieniem każdej pracowni.

Do czego nadają się ogniwka ze stali chirurgicznej?

Kółka montażowe ze stali chirurgicznej to niezwykle wielofunkcyjne produkty. Wykorzystuje się je jako podstawowy element łączący większość zawieszek, zapięć i łańcuszków. Co więcej, takie ogniwka ze stali chirurgicznej są świetne do techniki chainmaille. Polega ona na łączeniu ze sobą kółek, czy ogniwek podobnie jak w średniowiecznych zbrojach, aby utworzyć ciekawą biżuterię. Wykonane ze stali chirurgicznej kółka są najlepszą opcją do chainmaille.

 

Jednakże z pewnością dobrze sprawdzą się we wszystkich projektach, które wpadną Ci do głowy, niezależnie od wykorzystywanej techniki. Dodatkowo dzięki szerokiej ofercie średnicy i grubości kółek z łatwością znajdziesz takie, które doskonale pasują do twojej koncepcji.

Jakie są zalety ogniwek ze stali chirurgicznej?

Kółka montażowe w naszej ofercie wykonane są ze stali 316L. Oznacza to, że nie uczulają, ale też nie rdzewieją, nie śniedzieją i nie ścierają się. Dodatkowo stal szlachetna jest bardzo twardym i wytrzymałym metalem. Dzięki temu nasze ogniwka są wytrzymałe na tarcie, czy zarysowania. Używając ich możesz być spokojna, że nie wygną się  w trakcie użytkowania, a biżuteria z nich stworzona będzie wyglądać zjawiskowo przez długi czas.

 

Contact

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Bank account (EUR):
IBAN: PL19109028350000000147942445 SWIFT: WBKPPLPP Account owner: Koniarscy S. C.
(Santander Bank Polska S. A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Version 1.103.1 #