Półfabrykaty do wyrobu biżuterii i koraliki do bransoletek - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty do biżuterii >
  • Ze stali chirurgicznej >
  • Ogniwka ze stali chirurgicznej

Ogniwka ze stali chirurgicznej

Ogniwka, czy też kółka montażowe ze stali chirurgicznej to doskonałe i wielozadaniowe półfabrykaty. Są świetnym uzupełnieniem biżuterii, która będzie nie tylko estetyczna ale i hipoalergiczna. Dodatkowo, takie kółka montażowe to bardzo dobry wybór dla początkujących i zaawansowanych rzemieślników. Są doskonałym uzupełnieniem każdej pracowni.

Do czego nadają się ogniwka ze stali chirurgicznej?

Kółka montażowe ze stali chirurgicznej to niezwykle wielofunkcyjne produkty. Wykorzystuje się je jako podstawowy element łączący większość zawieszek, zapięć i łańcuszków. Co więcej, takie ogniwka ze stali chirurgicznej są świetne do techniki chainmaille. Polega ona na łączeniu ze sobą kółek, czy ogniwek podobnie jak w średniowiecznych zbrojach, aby utworzyć ciekawą biżuterię. Wykonane ze stali chirurgicznej kółka są najlepszą opcją do chainmaille.

 

Jednakże z pewnością dobrze sprawdzą się we wszystkich projektach, które wpadną Ci do głowy, niezależnie od wykorzystywanej techniki. Dodatkowo dzięki szerokiej ofercie średnicy i grubości kółek z łatwością znajdziesz takie, które doskonale pasują do twojej koncepcji.

Jakie są zalety ogniwek ze stali chirurgicznej?

Kółka montażowe w naszej ofercie wykonane są ze stali 316L. Oznacza to, że nie uczulają, ale też nie rdzewieją, nie śniedzieją i nie ścierają się. Dodatkowo stal szlachetna jest bardzo twardym i wytrzymałym metalem. Dzięki temu nasze ogniwka są wytrzymałe na tarcie, czy zarysowania. Używając ich możesz być spokojna, że nie wygną się  w trakcie użytkowania, a biżuteria z nich stworzona będzie wyglądać zjawiskowo przez długi czas.

 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.131.3 #