Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Koraliki Toho >
  • Toho różne

Toho różne

Toho różne 

Kształty koralików toho są rozmaite. Firma ta wciąż stara się udoskonalić kształty koralików, ich wykończenia, kolory i proces produkcji tak, abyś była nimi zachwycona. Przedstawiamy Ci mniej klasyczne kształty kultowych japońskich koralików ze szkła. Są one mniej popularne niż okrągłe koraliki, o których myślimy, słysząc Toho. Jednakże wykonane są z taką samą starannością i dbałością o szczegóły. Korzystanie z różnych kształtów małych koralików zwiększa twoje możliwości tworzenia pięknych i oryginalnych prac. 

Demi round

Koraliki Toho Demi round z nazwy mają być półokrągłe. W rzeczywistości jednak to maleńkie, pękate oponki. Doskonale sprawdzają się nie tylko jako samodzielne koraliki, ale też jako przekładki w różnego rodzaju projektach. 

Bugle

Ta tajemnicza nazwa koralików toho skrywa cienkie koraliki w kształcie rurek. Doskonale sprawdzają się jako przekładki w wielu technikach od sutaszu po haft koralikowy. Oryginalnie wykorzystywano je głównie do ozdabiania odzieży, dziś tworzy się z nich biżuterię, a rzadziej zdobi nimi akcesoria. 

Multishape

Multishape to rodzaj koralików Toho idealny dla fanek chaosu. W jednym kolorze znajdziesz praktycznie wszystkie dostępne kształty koralików Toho. Jest to świetne rozwiązanie, jeżeli pragniesz mieć duży wybór kształtów, a ogranicza Cię budżet. Co więcej, wybierając Toho Multishape tworzysz sobie okazję do wypróbowania wielu kształtów bez zapełniania całej swojej pracowni masą koralików. 

Cube

Toho Cube to koraliki kostki, czyli sześcienne półfabrykaty. Duża dziurka w tych koralikach gwarantuje przyjemne nawlekanie. Co ciekawe, otwór w tych koralikach przypomina diament skierowany wierzchołkiem do środka. Sprawia to, że koralik łatwo się nawleka, ale też umożliwia jego stabilny montaż. 

Hexagon

Myśląc koralikach o nawie Hexagon, wyobrażałam sobie sześciokątne płytki. Jednakże Toho Hexagon to cylindryczne koraliki o ściętych bokach. Ścięte ścianki koralików sprawiają, że świetnie odbijają one światło. Super łączą się z koralikami Treasure jako błyszczący dodatek. Co więcej, to doskonałe półfabrykaty do ozdabiania ubrań, w szczególności wieczorowych. 

Magatama

Magatama to koraliki o ciekawym kształcie. Przypominają kroplę wody z asymetrycznie położoną dziurką. Ich konstrukcja sprawia, że odbijają światło, dodając sobie blasku. Świetnie sprawdzają się w tworzeniu biżuterii wyglądającej jak leśne owoce, czy po prostu grubszych beadingowych projektach. 

Treasure

Koraliki Treasure to cylindryczne koraliki znane na całym świecie. Identyczny kształt i rozmiar każdego koralika sprawił, że zakochały się w nich rękodzielniczki z każdego zakątka Ziemi. Cienkie ścianki koralików z wygodnym dużym otworem ułatwiają nawlekanie i przewlekanie koralików. Ich kolejną zaletą jest niezwykła lekkość. W 5 gramach znajduje się więcej koralików w porównaniu do pozostałych kształtów. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.145.0 #