Półfabrykaty do wyrobu biżuterii i koraliki do bransoletek - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty do biżuterii >
  • Rzemień jubilerski

Rzemień jubilerski

Rzemienie to jedne z najstarszych półfabrykatów znanych światu. Wytwarzane były od czasów starożytnych, w których służyły do wiązania sandałów, cieplejszego obuwia czy odzieży. Rzemienie były również wykorzystywane jako element prostej biżuterii- zawieszano na nich kamienie, małe figurki czy muszle, które miały chronić noszącego od wszelkiego zła. Później, gdy w Europie rozpowszechniło się chrześcijaństwo zaczęto nosić krzyżyk z rzemieniem na szyi, jako znak wiary w Boga. Ze względu na znaczną wytrzymałość mechaniczną, rzemienie były też powszechnie wykorzystywane do wiązania różnych rzeczy, oraz wytwarzania uprzęży dla koni.

Materiał dla każdego

Rzemień to doskonały materiał zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych rzemieślników. Do wykonania bransoletki z rzemienia wystarczy zapięcie wklejane, klej i odpowiedniej długości rzemień. Taka bransoletka z rzemienia, choć prosta w wykonaniu może z łatwością stać się ulubioną biżuterią, ponieważ pasuje do wszystkiego i łatwo się nosi.

Bransoletki z rzemienia mogą też być bardziej skomplikowane w wykonaniu, łączone z metalem, wyszywane, lub wytłaczane. Bransoletki z rzemieni mogą być wielokolorowe, zaplatane i łączone z innymi półfabrykatami lub robić wrażenie bez dodatków. W zależności od Twojej kreatywności, zdolności manualnych, posiadanych narzędzi oraz czasu, jaki chcesz poświęcić na wykonanie swoich bransoletek z rzemieni.

Rzemienie- różne rodzaje w ofercie manzuko

Nasz sklep to miejsce, gdzie znajdziesz rzemień w wielu rozmiarach, kolorach i wykonany z różnych materiałów. Oferujemy rzemień skórzany, zamszowy, oraz rzemienie szyte. Rzemień skórzany to ponadczasowy półfabrykat, który znajdziesz w różnych szerokościach i kolorach. Nadaje się on do wytwarzania biżuterii zarówno dla kobiet i mężczyzn. Rzemienie zamszowe sprzedajemy w ponad 100 pięknych kolorach. Są niesamowicie miłe w dotyku, dzięki temu możesz odkryć nową przyjemność z noszenia biżuterii. Rzemienie szyte, to nowinka w świecie rzemiosła. Obszycie materiałem sprawia, że rzemień może mieć dowolny kolor, fakturę i wygląd.

Przeglądając nasz sklep, możesz odkryć rzemienie w zupełnie nowych odsłonach, które wcześniej nie przyszły Ci do głowy. Daj się zainspirować i twórz biżuterię, która zachwyci Ciebie i Twoich klientów!

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.117.16 #