Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Koraliki literki

Koraliki literki

Koraliki literki do bransoletek, naszyjników i pierścionków

Koraliki z literkami to jedne z tych produktów, których popularność w naszym sklepie z koralikami nieustannie rośnie. Początkowo wróciły do łask wraz z nostalgicznym powrotem mody lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Teraz jednak wykorzystywane są także do tworzenia bransoletek przyjaźni i letnich akcesoriów. W najznamienitszych magazynach modowych znów zaczęto lansować naszyjniki, chokery czy bransoletki z literkami. W związku z rosnącym popytem na personalizowane akcesoria, koraliki literki to strzał w dziesiątkę!


Koraliki literki w naszej ofercie

Te akrylowe koraliki to niezwykle uniwersalne półfabrykaty. Są lekkie, wytrzymałe, tanie i śliczne. Obecnie nasza oferta zawiera koraliki literki w kształcie kostek, monetek i kulek. Znacząca większość z nich jest wykonana z akrylu, jednakże znajdą się także koraliki metalowe. Nasze kostki z literkami to typowy ukłon w stronę pierwowzoru z lat 90. To białe koraliki z klasycznymi, czarnymi napisami.


Monetki to częściej wykorzystywane literki do bransoletek, dlatego też ten rodzaj koralików dominuje tę kategorię. Na naszej stronie znajdziesz białe monetki z czarnymi, złotymi i wielokolorowymi literkami. Co więcej, oferujemy monetki kolorowe ze złotymi i białymi napisami. Ciekawym rozwiązaniem są fluorescencyjne monetki z literkami. Te koraliki z kolorowymi literkami są nie tylko piękne w dzień, ale także, gdy świecą w ciemności.


Ostatni wariant literek do bransoletek to ich nowoczesna wersja. Są to grawerowane, metalowe kuleczki w srebrnym kolorze. Są one wykonane z hipoalergicznego stopu metali, nie zawierają kobaltu, niklu czy ołowiu. Nie wycierają się i długo zachowują swój stan pierwotny. Sprawdzą się jako główny element biżuterii, jak i jako przekładki personalizujące dany przedmiot.


Koraliki literki w nietypowych wersjach

Klasyczne koraliki z literkami znajdziesz w formie pojedynczych liter alfabetu. Jednakże, w naszym sklepie znajdziesz także mieszanki całego alfabetu, dzięki czemu możesz na raz kupić wszystkie literki do bransoletek w małej ilości. Warto jednak zaznaczyć, że nazwa tej kategorii może nieco mylić. Wśród naszych koralików z literkami znajdą się także koraliki z symbolami takimi jak:

  • serduszka
  • gwiazdki
  • emotikony
  • uśmieszki

Wszystkie te znaczki znajdziesz w różnych mieszankach i wariantach kolorystycznych. Ożywią one Twoje projekty i z pewnością dodadzą im charakteru.


Jak wykorzystać koraliki z literkami

Koraliki z tej kategorii mają dość duże otwory, dzięki czemu wygodnie nawleczesz je na wszelkiego rodzaju gumki, nici, sznurki i druciki. Większość z nich jest nieprzejrzysta, przez co kolor półfabrykatów, na które nawlekasz te koraliki jest mniej istotny.


Koraliki literki spotkasz obecnie w najróżniejszych rodzajach akcesoriów. Kiedyś koraliki te występowały w niemal wyłącznie akrylowych zestawieniach. Dzisiaj często spotykamy je w towarzystwie drobnych koralików szklanych, które stanowią idealne przekładki dla monetek z literkami. Co więcej, literki wykorzystywane są do bransoletek i naszyjników na lato. W nich kolorowe koraliki z literkami łączą się z kolorowymi koralikami szklanymi i perłami naturalnymi.


Jeśli szukasz pomysłu na intensywnie wybarwione koraliki, które dobrze współgrają z koralikami z literami, polecamy Ci koraliki katsuki. Tworzą perfekcyjne, barwne zestawienia. A fankom nietuzinkowych akcesoriów proponujemy połączenie literek z koralikami z kamieni naturalnych, szczególnie w formie chipsów.


Koraliki z literkami — nie tylko do bransoletek

Koraliki literki są nie tylko modne, ale mogą także być praktyczne. Podpisane imieniem breloki do smoczków dzieci mogą pomóc uniknąć nieporozumień w większych grupach, a dodatkowa stymulacja sensoryczna będzie sprzyjać ich rozwojowi. Podobną funkcję mogą pełnić podpisane imieniem i nazwiskiem plecaki uczniów i przedszkolaków. Zawieszki wykorzystujące koraliki literki to dobry sposób, by zaakcentować obecność ważnej osoby w życiu. Pojedynczy koralik z pierwszą literą imienia, czy inicjałami to dyskretny trybut dla danej osoby.


Co więcej, koraliki literki można wykorzystać jako informację dla służb bezpieczeństwa i medyków. Można stworzyć bransoletkę z informacjami o uczuleniu danej osoby na leki, jej grupie krwi, czy zawrzeć tam jej adres. To może być proste rozwiązanie dla młodych pociech, które często się gubią, lub chorują, oraz dla osób starszych, których wiek sprawił, że są one mniej samodzielne niż kiedyś.


Jak dbać o koraliki literki

Koraliki z literkami są bardzo proste w pielęgnacji. Jako że są wykonane z akrylu, niestraszna im woda, czy upadki. Jeśli się zabrudzą, możesz po prostu umyć je w wodzie z mydłem. Zabrudzenia w rowkach koralików możesz usunąć ściereczką lub miękką szczotką. Pamiętaj, że twarde włosie lub bardzo częste szorowanie może zetrzeć kolor z wnętrza literki. Jeśli chodzi o nasze metalowe kuleczki z literkami, je także możesz czyścić za pomocą miękkiej szmatki i wody.


Pamiętaj jednak, że dbając o biżuterię, powinnaś brać pod uwagę wszystkie użyte w niej półfabrykaty. Jeśli połączyłaś literki z koralikami z pereł czy kamieni naturalnych, powinnaś postępować zgodnie z zasadami pielęgnacji tych surowców.


Oczywiście, aby uniknąć plątania się biżuterii i rysowania powierzchni koralików, zachęcamy do przechowywania jej oddzielnie. Możesz wykorzystać w tym celu pudełeczka z przegródkami, oddzielne pudełka czy woreczki. Zanim jednak odłożysz swoje akcesoria, zawsze upewnij się, czy są czyste i suche.






Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #