Półfabrykaty do wyrobu biżuterii i koraliki do bransoletek - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki do bransoletek >
  • Koraliki literki

Koraliki literki

Wraz z nostalgicznym powrotem mody lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku do łask powróciły koraliki z literkami. W najznamienitszych magazynach modowych znów zaczęto lansować naszyjniki, chokery czy bransoletki z literkami. W związku z rosnącym popytem na personalizowane akcesoria, koraliki literki to przysłowiowy strzał w dziesiątkę! Dodatki takie są modne, bardziej osobiste, ale często też praktyczne. Podpisane imieniem breloki do smoczków dzieci mogą pomóc uniknąć nieporozumień w większych grupach, a dodatkowa stymulacja sensoryczna będzie sprzyjać ich rozwojowi. Zawieszki literki to dobry sposób, by zaakcentować obecność ważnej osoby w życiu. Pojedynczy koralik z pierwszą literą imienia, czy inicjałami to dyskretny trybut dla danej osoby.

Bransoletka z literkami może mieć też służyć jako informacja dla służb bezpieczeństwa i medyków. Można stworzyć bransoletkę z informacjami o uczuleniu danej osoby na leki, jej grupie krwi, czy zawrzeć tam jej adres. To może być proste rozwiązanie dla młodych pociech, które często się gubią, lub chorują, oraz dla osób starszych, których wiek sprawił, że są one mniej samodzielne niż kiedyś. Literki do bransoletek to dobra okazja, by przedstawić swoim dzieciom świat rękodzieła. Wspólnie z nimi można w ramach zabawy stworzyć prezenty dla babci, dziadka na święta, lub bransoletki przyjaźni dla koleżanek ze szkoły.

W naszej ofercie znajdą państwo szeroką ofertę koralików literek. Akrylowe kostki z literkami to typowy ukłon w stronę lat 90’tych. Koraliki te są lekkie, wytrzymałe i odporne na zmianę warunków. Oprócz kostek z literkami znajdą Państwo akrylowe pastylki, które stanowią subtelniejszy wariant tych koralików. Literki do bransoletki lub naszyjnika będą idealnie uzupełnione przez akrylowe pastylki z kolorowymi serduszkami.

Ponadto prezentujemy nieco nowocześniejszy wariant koralików z literkami, mianowicie grawerowane, metalowe kuleczki. Są one wykonane z hipoalergicznego stopu metali, nie zawierają kobaltu, niklu czy ołowiu. Nie wycierają się i długo zachowują swój stan pierwotny. Sprawdzą się jako główny element biżuterii, jak i jako przekładki personalizujące dany przedmiot.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.117.16 #