Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Ze stali chirurgicznej >
  • Zawieszki ze stali chirurgicznej

Zawieszki ze stali chirurgicznej

Zawieszki to bezapelacyjnie jedne z najpopularniejszych półfabrykatów w naszym sklepie internetowym. Wykorzystywane są jako dodatki do kolczyków, łańcuszków, bransoletek i innych akcesoriów. Kreatywność naszych klientów nie ma granic, więc naszą ofertą staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom. 

Jakie zawieszki ze stali chirurgicznej oferujemy?

W naszym sklepie znajdziesz zawieszki ze stali 316L dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Pierwszym z nich jest klasyczna, srebrna barwa, ponadto dostępne są również zawieszki w kolorze żółtego i różowego złota. Według nas jest to jedna z najczęściej aktualizowanych kategorii w naszym sklepie, co dowodzi temu, że wciąż poszukujemy nowych wzorów. 

 

Staramy się, aby dostępne u nas motywy zawieszek były różnorodne i trafiały w każdy gust. Wśród kilkuset wzorów znajdziesz modne motywy zwierzęce i florystyczne, jak również ponadczasowe wzory. Dodatkowo nasza oferta obejmuje pełen przekrój tych dodatków od bogato zdobionych zawieszek, do tych w stylu minimalistycznym. 

Jakie są zalety zawieszek ze stali chirurgicznej?

Zawieszki ze stali chirurgicznej są jednymi z najtrwalszych półfabrykatów. Ich kolor przez lata pozostaje bez zmian, dzięki czemu twoja biżuteria będzie bardzo trwała. Dodatkowo oczywistą zaletą jest bezpieczeństwo użytkowania dla osób uczulonych, czy dzieci. Ostatnia ważną zaletą jest cena. Zawieszki ze stali chirurgicznej swoją jakością dorównują srebrnym odpowiednikom, jednakże ich cena jest znacznie korzystniejsza.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #