Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Ze stali chirurgicznej >
  • Męskie Zawieszki

Męskie Zawieszki

Męskie zawieszki

Męskie zawieszki to kategoria nieco stereotypująca, jednakże powstała, aby ułatwić zakupy naszym klientkom i klientom. Dobrze wiemy, że zawieszki dla mężczyzn nie mają jednego stylu i mogą pasować do wielu kategorii. Jednakże poza wzorami marynarskimi często ciężko znaleźć słowo opisujące zawieszki w typowo męskim stylu. I tu właśnie z pomocą wkracza ta kategoria.


Męskie zawieszki w ofercie manzuko

Wszystkie zawieszki dla mężczyzn w tej kategorii zostały wykonane ze stali chirurgicznej, choć dokładność i misterność niektórych wzorów wydaje się zbyt skomplikowana na produkty stalowe. Dzięki temu stworzona z nich biżuteria będzie miała nie tylko dość surowy, ale estetyczny wygląd. Akcesoria te będą trwałe i odporne na wilgoć czy upadki, a także sprawdzą się u alergików.

Wśród naszych męskich zawieszek znajdziesz wzory inspirowane kulturą i mitologią nordycką. Oczywiście ma tu swoje miejsce zawieszka z Młotem Thora, czyli Mjolnirem, uważanym za symbol siły i ochrony. Uroboros czy Jormungandr to wąż połykający własny ogon, symbol Ragnaroku, czy podobizna Odyna to kolejne symbolem, które znajdziesz na naszym sklepie. Nie brak też zawieszek inspirowanych kulturą Celtów czy starożytnych Rzymian i Greków.

Nasze zawieszki dedykowane mężczyznom nie czerpią inspiracji wyłącznie z kultur i tradycji Europy. W tej kategorii znajdziesz też zawieszki inspirowane strojami wojów Azjatyckich. Przykładowo są to maski inspirowane japońskimi szogunami czy wojownikami Mongolii.


Jak łączyć zawieszki dla mężczyzn

Jako że wszystkie te zawieszki wykonane zostały ze stali chirurgicznej, polecamy łączyć je z półfabrykatami stalowymi. Jednakże najczęściej w biżuterii męskiej zawieszki łączone są z rzemieniem skórzanym lub zamszowym, a także z grubszymi sznurkami w naturalnych kolorach. Polecamy wykorzystanie rzemieni plecionych, dzięki którym w prosty sposób wzbogacisz biżuterię dla mężczyzny o dodatkową fakturę. Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.143.0 #