Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Ze stali chirurgicznej >
  • Kolczyki ze stali chirurgicznej

Kolczyki ze stali chirurgicznej

Kolczyki ze stali chirurgicznej

Kolczyki ze stali chirurgicznej to jedna z naszych popularniejszych kategorii, którą nieustannie rozwijamy. Są to produkty, które nadają się do noszenia od razu jako gotowa biżuteria. Co więcej, można je też potraktować jako bazy do stworzenia bardziej złożonych akcesoriów. Do naszych kolczyków stalowych możesz przyczepić zawieszki, chwosty, a na niektóre z nich uda Ci się nawlec koraliki z większymi otworami. 

Kolczyki ze stali chirurgicznej w sklepie manzuko

Stalowe kolczyki w naszej ofercie znajdziesz w kilku wariantach kolorystycznych. Na pierwszym planie znajdują się kolczyki w kolorze klasycznego złota i w naturalnym kolorze stali chirurgicznej. Jednakże na naszej stronie wypatrzysz też kolczyki w barwie różowego złota, a także w wersji tęczowej.

 

Największą popularnością cieszą się kolczyki ze stali chirurgicznej w kształcie koła. Poza nimi oferujemy też kolczyki w kształcie litery U, podkowy i trójkąta i zera, czy też wydłużonego owalu, a także w kształcie kajdanek i otwartych kółek zakończonych kuleczką. 

Jak nosić kolczyki ze stali chirurgicznej

Głównymi dwiema zaletami stali chirurgicznej jest ich antyalergiczność i odporność na działanie wody. Dzięki temu możesz nosić kolczyki ze stali chirurgicznej każdego dnia, bez obaw, że pot czy woda pod prysznicem je zniszczą. Co więcej, kolor naszych stalowych kolczyków zostaje z nimi na długo, nie ściera się, nie matowieje i nie pokrywa się patyną. Dzięki czemu możesz cieszyć się ich pięknym wyglądem przez długi czas.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #