• Nowy
Gumka do bransoletek w oplocie biała 0.8MM 1000m GUM08SZPW

Gumka do bransoletek w oplocie biała 1MM 1000m GUM10SZPW

859,77 zł
Brutto
Indeks: GUM10SZPW

Pełna szpula to aż 1000 metrów naszej gumki. Gumka do bransoletek o średnicy 1 mm w białym oplocie, który doskonale zabezpiecza ją przed przetarciem. Biała gumka znajdzie swoje zastosowanie w przypadku przezroczystych i pół- transparentnych jasnych koralików. Jej grubość jest odpowiednia do wielu koralików ceramicznych, szklanych, czy z surowców naturalnych. Prosimy jednak o zwrócenie uwagi na wielkość otworów, szczególnie w kulkach i innych koralikach małych rozmiarów. 

Gumka nosi nazwę kapeluszowe, co pokazuje jakie było jej pierwotne zastosowanie, pozwalała nakryciom głowy utrzymać się na niej przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

Gumka do maseczek chirurgicznych

Produkt ten idealnie nadaje się jako gumka do maseczek chirurgicznych. Umożliwia wygodne dopasowanie maseczki do twarzy niezależnie od wieku i rozmiaru osoby noszącej. Jest miła w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Jej wytrzymałość i elastyczność zapewni komfort mówienia z maseczką na twarzy, równocześnie nie ryzykując zsunięcia się maseczki. Idealnie nadaje się do szycia maseczek chirurgicznych jednorazowych, jak i wielokrotnego użytku. Można ją prać.

Jednostka sprzedaży : szpula: 1000 m
Kolor : biały
Średnica :
1 [mm]

Ilość
Brak w magazynie