Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
Kreatywny Weekend - SPRING25
  • Manzuko >
  • Opakowania >
  • woreczki welurowe
Woreczki welurowe/ czarny/ 8.5x12cm 1szt OWWM11Woreczki welurowe/ czarny/ 8.5x12cm 1szt OWWM11

Woreczki welurowe/ czarny/ 8.5x12cm 1szt OWWM11

3,00 zł brutto


Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2,16 zł

Jednostka sprzedaży : 1 [szt.]

Materiał : welur

Wymiary : 8.5 x 12 [cm]

Kolor : czarny

Chwilowo nie posiadamy ani jednej sztuki tego produktu

Powiadom mnie o dostępności

Opis

Woreczek welurowy w kolorze czarnym. Woreczki welurowe to eleganckie i praktyczne opakowanie jubilerskie, idealne do przechowywania i prezentacji biżuterii oraz drobnych upominków. Wykonane z miękkiego, wysokiej jakości weluru, zapewniają delikatną ochronę przed zarysowaniami i uszkodzeniami, jednocześnie podkreślając ekskluzywny charakter zawartości. Dzięki ściąganym sznureczkom woreczki można łatwo zamknąć, co zabezpiecza przechowywane przedmioty i dodaje estetycznego wyglądu.

Dostępne w różnych kolorach, idealnie nadają się zarówno do pakowania biżuterii – takiej jak pierścionki, naszyjniki czy kolczyki – jak i do personalizowanych prezentów. Woreczki welurowe to wyjątkowy sposób na zaprezentowanie biżuterii, który docenią nawet najbardziej wymagający klienci.

Odwiedź nasz sklep z koralikami, gdzie czeka na Ciebie bogaty wybór półfabrykatów do tworzenia biżuterii, który zaspokoi każdy gust i potrzebę. Z pewnością znajdziesz tu coś, co idealnie pasuje do Twojego stylu i osobowości.

Tagi:
Szukasz czegoś innego? Zobacz pozostałe w kategorii
Zapisz się do newslettera
@
/
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2025 - All rights reserved

# Wersja 1.194.0 #