Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Opakowania >
  • Torebki Papierowe

Torebki Papierowe

Torebki papierowe do biżuterii

Historia papieru

Według chińskich kronik został wynaleziony w Chinach już w 105 roku naszej ery! Pewien Kancelista eksperymentował z materiałami takimi jak kora drzew, jedwab, a nawet sieci rybackie, aż trafił na właściwą metodę. Używając lnianych i jedwabnych szmat, wynalazł on sposób wytwarzania papieru czerpanego. W dowód uznania został mianowany na ministra rolnictwa. Badania archeologiczne pokazują jednak, że papier znany był już w 8 roku naszej ery. Przez ponad 600 lat papier był wykorzystywany niemal wyłącznie w Chinach, później rozpowszechniony został w krajach arabskich. Arabowie produkowali papier ze skrobi i taka wersja zawędrowała do Europy, Tam później stworzono prasę drukarską, a potem druk. W ten sposób papier stał się jednym z najpopularniejszych surowców na Ziemi.

Papier w opakowaniach ekologicznych

Obecnie papier jednocześnie jest wykorzystywany rzadziej, ze względu na rozwój technologii cyfrowej, ale też częściej ze względów ekologicznych. Opakowania papierowe to ekologiczna wersja dystrybucji towarów. Prosty design papierowych opakowań stał się globalnie modny. Dbanie o naszą planetę stało się nie tylko poczuciem obowiązku, ale i trendem. Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na produkt, lecz i na sposób jego zapakowania. Nasze torebki papierowe umożliwiają Ci prostą i tanią personalizację opakowania. Wystarczy, że przykleisz naklejkę z logo lub sloganem firmy. Jeżeli idziesz z nurtem eko, możesz też wybrać przybicie pieczątki na Twoje papierowe opakowanie. Opakowania ekologiczne na biżuterię są nie tylko trendem i wyborem ekologicznym. 

Torebki papierowe w ofercie manzuko.com

Nasze opakowania ekologiczne wykonane są z neutralnej barwy papieru. Są wytrzymałe, nie rwą łatwo. Świetnie chronią biżuterię przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nadają się do pakowania biżuterii, elementów drewnianych, tkanin, a nawet artykułów spożywczych. Dostępne są w dwóch uniwersalnych rozmiarach dla Twojej wygody. Nadają się do recyklingu, a także na kompost. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.145.0 #