Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Koraliki szklane >
  • Szkło ekskluzywne

Szkło ekskluzywne

Ta kategoria zawiera koraliki szklane z wyższej półki. Są to materiały niezwykle piękne, delikatne i unikalne. Jak większość niezwykle cennych półfabrykatów - nasze koraliki ze szkła ekskluzywnego wykonywane są ręcznie. Wszyscy producenci dostarczający nam te koraliki to Europejscy mistrzowie swojego rzemiosła. Każdy z nich korzysta z materiałów najwyższej jakości do tworzenia swoich małych dzieł sztuki. Nie są to koraliki szeroko dostępne, a niektóre wykonywane są jedynie dla naszej firmy, na zamówienie. Staramy się też odkrywać nowych producentów i sprowadzać koraliki z niszowych warsztatów artystycznych. Techniki wykorzystywane przez naszych dostawców to udoskonalone metody Włoskich, a dokładniej Weneckich rzemieślników. Koraliki w tej kategorii cechuje niesamowita dbałość wykonania, materiały z najwyższej półki i limitowana ilość na świecie.

Koraliki ażurowe

To najprawdopodobniej najdelikatniejsze koraliki w ofercie manzuko. Wykonywane są techniką lampwork, w której każdy koralik jest wykonywany osobno. Pałeczki szkła są roztapiane nad palnikiem i formowane w pożądany kształt. Koraliki ażurowe wykonane są ze szkła semi transparentnego w jednolitych barwach lub w gradiencie kolorów. Są niezwykle subtelne i wyglądają jak lśniąca koronka zdobiąca ciało. Są puste w środku, a cieniutkie nitki szkła sprawiają, że nawet duże koraliki z tej serii są niesamowicie lekkie i przyjemnie się noszą. Taką samą techniką wykonane są również koraliki dyski, które fenomenalnie sprawdzają się we współczesnym designie.

Koraliki ze szlachetną folią

Drugą grupą koralików są te, w których zatopiono złotą lub srebrną folię. One również wykonywane są na podstawie techniki lampwork. W wysokiej klasy szkle zatopiona zostaje cienka warstwa metalu, która pękając, tworzy niepowtarzalne wzory zamknięte w każdym koraliku. Jest to uszlachetniona wersja koralików ze szkła weneckiego, która perfekcyjnie sprawdza się w biżuterii wykonanej na specjalne okazje.

Koraliki z wypukłymi wzorami

Są to koraliki, które są zdecydowanie nietuzinkowe. Niektóre z nich przypominają cukierki i przywodzą na myśl nostalgiczne czasy dzieciństwa. Część z nich inspirowana jest latami siedemdziesiątymi i osiemdziesiątymi. Są ekstrawaganckie, "głośne" i szalone. Dbałość o każdy szczegół w ich wykonaniu to gwarancja, że żaden z wypukłych elementów nie odpadnie i nie odpryśnie podczas noszenia.

Odkryj niezwykłą kategorię szklanych koralików ekskluzywnych. Poznaj szkło najwyższej jakości wykonane przez mistrzów. Zainspiruj się oryginalnym designem i niespotykanymi materiałami.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.145.1 #