Koraliki drobne

Drobne szklane koraliki są szansą na stworzenie przeuroczej biżuterii. Wykorzystywane są w niezliczonej ilości technik oraz rodzajów biżuterii. Mimo, iż praca z nimi jest dość wymagająca to efekt może okazać się prawdziwie zniewalający. Jaki rodzaj biżuterii może zostać wykonany przy użyciu drobnych koralików, kto może sobie na nie pozwolić i jaki efekt możemy osiągnąć przy ich użyciu?

Drobne koraliki idealnie łączą się z żyłkami oraz gumkami. Przypadną one do gustu wszystkim miłośnikom fikuśnych bransoletek, pierścionków oraz kolczyków. Co więcej, szklane koraliki wyglądają niezwykle ciekawie w połączeniu z koralikami modułowymi, a czasami nawet i drewnianymi. Postaw na elastycznie dopasowujące się półfabrykaty i puść wodze fantazji.

Koraliki drobne ze szkła – jaka technika?

Koraliki drobne ze szkła pozwalają na pracę w różnych technikach. Nie ważne czy jesteś początkującym twórcą, czy dobrze znasz każdą z nich, ich nawlekanie może przynieść Ci wiele przyjemności. Koraliki drobne ze szkła dobrze łączą się z żyłkami, ale prawdziwy efekt wow wywołasz, jeśli nawleczesz je na metalowy, cienki sznurek.

Na jakie techniki możesz sobie pozwolić? Szklane drobne koraliki najczęściej wykorzystywane są w połączeniu z metodą seedbeadingu. Co więcej, możesz stworzyć również niesamowite projekty podczas haftu koralikowego oraz sutaszu.

Seed beads i własnoręcznie wykonana biżuteria

Sead beads to wręcz obowiązkowy element, kiedy marzy nam się drobna biżuteria pełna uroku. Nasze koraliki z tej grupy stanowią wyselekcjonowane, świetnej jakości produkty produkowane na japońskiej licencji. Produkcja szkła nie należy do szczególnie ekologicznych, dlatego dbamy by nasze fabryki posiadały filtry, zabezpieczenia chroniące zarówno środowisko jak i pracowników. Praca nad nimi jest dość wymagająca i wymusza poświecenie dość sporej ilości czasu, dlatego zależy nam na ich jakości. Chcemy by prace z nich wykonane były długo ładne.