Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • W kolorze złota

W kolorze złota

Ta kategoria została stworzona z myślą o ułatwieniu Ci życia. Znajdziesz w niej wszystkie półfabrykaty w kolorze złota; złote zawieszki, końcówki do biżuterii, kółka montażowe, złote bigle i bazy do kaboszonów. Znajduje się tu wiele złotych zawieszek, zarówno matowych, jak i błyszczących. Są półfabrykaty matowe i bardzo lśniące, tylko złote lub emaliowane, w trosce o zapewnienie Ci wszystkiego, czego potrzebuje Twoja fantazja.

Biżuteria w kolorze złota jest coraz bardziej modna z roku na rok. Niezależnie czy mowa o drobnych wielorzędowych naszyjnikach, czy o dużych pierścionkach z kaboszonami- złota biżuteria podbija pokazy mody i nasze szuflady. W trosce o Twój komfort przedstawiamy kategorię, w której znajdziesz absolutnie wszystkie półfabrykaty pozłacane, jak i te w kolorze złota, które możemy Ci zaoferować.

Kultura noszenia złota

Złoto jest metalem szlachetnym, dzięki czemu nie podlega procesom niszczenia zarówno w wodzie, jak i w powietrzu, nie rozpuszcza się w kwasach i innych związkach żrących. Od tysięcy lat złoto wykorzystywane jest w rzemiośle i zdobnictwie. Kojarzone z władzą, bogactwem i wysoką pozycją społeczną, złoto cieszy się ogromną popularnością do dziś. Jest to jeden z najcenniejszych metali, jednak posiada go większość małżonków. Nie każdego jednak stać na biżuterię ze złota i tu pojawiają się produkty, które złoto imitują, a kosztują niezaprzeczalnie mniej. Dzięki temu każdy może kupić złote elementy do wyrobu biżuterii i cieszyć się jej efektem przy niskich kosztach.

Moda na złoto

Mówi się, że złoto pasuje osobom, o ciemniejszej i cieplejszej urodzie, my sądzimy, że złoto jest idealnym dodatkiem dla każdego niezależnie od koloru skóry. Uszlachetnia styl, niezależnie czy mowa o codziennych stylizacjach ze złotą bransoletką, czy o bogato zdobionych kolczykach ze złotymi akcentami. Kojarzy się z ponadczasową elegancją, ale odpowiednio skompletowane może przywodzić na myśl lekkie, letnie kolekcje z okładek magazynów, lub zimowo- sylwestrowe wieczorowe projekty. Niezależnie od gustu i preferencji stylu, biżuteria w kolorze złota pasować może do każdego, jeżeli odpowiednio się ją stworzy. Pozwól sobie poznać nasze złote półfabrykaty do biżuterii i odkryj swój własny sposób na złotą biżuterię.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #