Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Koraliki modułowe

Koraliki modułowe

Koraliki do biżuterii modułowej

Koraliki modułowe szturmem podbijają wszelkie projekty własnoręcznie wykonywanej biżuterii. Od momentu pojawienia się na rynku stały się biżuteryjnym hitem, który został stworzy przede wszystkim z myślą o niepowtarzalnych bransoletkach. Współczesne koraliki modułowe również idealnie nadają się do naszyjników w stylu glamour. Sprawdź w jaki sposób powstaje kreatywna biżuteria modułowa i dlaczego koraliki modułowe są zawsze dobrym wyborem.

Biżuteria modułowa – zrób to kreatywnie

Koraliki modułowe dają nieograniczone możliwości łączenia, układów oraz kombinacji. Niektóre z nich doskonale prezentują się samodzielnie, inne lepiej wyglądają w grupie. Koraliki modułowe to również elementy, które z łatwością wymienisz, kiedy dany wzór się po prostu pewnego dnia znudzi.

Jaki rodzaj biżuterii modułowej jest najpopularniejszy? Bezsprzecznie koraliki modułowe królują we wszelkiego rodzaju bransoletkach. Wieku twórców inspiruje się Pandorą, jednak to nie jedyny sposób na wykorzystanie tych elementów podczas tworzenia własnoręcznej biżuterii. Kreatywne projekty umożliwiają również łączenie ze sobą różnych rodzajów minerałów, materiałów oraz kolorów. Co więcej, koraliki modułowe również mogą być łączone z bransoletkami plecionymi, a projekty będą zaskakiwały nawet prawdziwych znawców.

Koralik modułowy – w jakim stylu?

Koralik modułowy to wiele różnych stylów, nieograniczone pole do popisu oraz bezmiar materiałów. Niektóre z nich są proste, wykonane z jednolitego kruszcu, inne są wysadzane błyszczącymi kamieniami oraz mienią się na wiele kolorów. Co więcej, koraliki modułowe występują również w różnorodnych kształtach oraz rozmiarach. Bez problemu znajdziesz koralik przedstawiający Twój znak zodiaku bądź ulubione zwierzę.

Biżuteria wykonana z koralików modułowych może dopasować się do każdego rodzaju stylu. Modułowe bransoletki równie dobrze wyglądają z stylizacjami koktajlowymi, jak i codziennymi. Co więcej bransoletki z koralikami modułowymi są również ciekawą propozycją dla najmłodszych. Praca nad nimi nie powoduje najmniejszych problemów, jest przyjemna oraz pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni.

Koraliki modułowe to nieograniczone możliwości, gwarancja materiałów najwyższej jakości oraz oryginalne wzornictwo. Co więcej, w naszym sklepie znajdziesz koraliki na każdą okazję. Posiadamy jedną z najlepszych ofert na rynku, dlatego jesteśmy przekonani, że również i Ty znajdziesz u nas coś dla siebie.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #