Kulki szklane 8mm

KULKI SZKALNE 8MM

Kulki szklane, na pierwszy rzut oka są niepozorne i dość często spotykane, jednakże to wyjątkowe półfabrykaty, które pozwolą Ci na przygotowanie nietuzinkowej biżuterii. Szklane kulki to elementy po które sięgamy od lat i to właśnie one zapoczątkowały modę na własnoręcznie wykonywaną biżuterię. Do jakiego rodzaju biżuterii wykorzystujemy je dziś, czy są one łatwo dostępne oraz na co należy zwrócić uwagę podczas ich zakupu? Sprawdź i dowiedz się jak wykonać biżuterię ozdobioną tymi wyjątkowymi kulkami ze szkła.

Szklane koraliki do bransoletek

Szklane koraliki do bransoletek to niemalże obowiązkowy element wyposażenia zbiorów każdego miłośnika własnoręcznie wykonywanej biżuterii. To uniwersalne półfabrykaty, które możemy stosować, aranżować oraz konfigurować w niezliczonej ilości sytuacji. Co więcej, szklane kulki do bransoletek często pozwalają nam na stworzenie czegoś z niczego bądź wyznaczają kierunek ozdabiania, kiedy aktualnie nie mamy weny.

Szklane koraliki do bransoletek najlepiej prezentują się w nieco bardziej masywnych projektach oraz bransoletkach. Co więcej, z powodzeniem możemy je wykorzystać podczas wytwarzania naszyjników oraz coraz częściej kolczyków. Szklane kulki 8mm są niezwykle drobne, dlatego odpowiednio zaaranżowane pozwolą nam na wyprodukowanie ponadczasowej biżuterii, która dopasuje się zarówno do kreacji wieczorowych, jak i codziennych. 

Bransoletki z koralików – zaskakujące projekty i szklane kulki 

Większość bransoletek z koralików, którą wykonujemy ręcznie jest wykonana ze szklanych kulek. Szklane kulki 8 mm pozwalają na stworzenie drobnej biżuterii, która jest dopracowania w każdym calu. Taka biżuteria wygląda niezwykle elegancko oraz może zyskiwać na wartości. Rozmiar 8 mm jest najbardziej popularnym rozmiarem wśród koralików do bransoletek, nadaje się nadgarstki szczupłe i bardziej pulchne, świetnie komponuje się w kompletach i w pojedynkę. Komplety tworzone za pomocą rzemieni szytych równiez dobrze wyglądają z tym własnie rozmiarem.