Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Bazy do breloków

Bazy do breloków

Kółka i akcesoria do breloków

Ręcznie robione breloczki do często dobry prezent na pomysł DIY. Chociaż klasycznie przypinamy je do kluczy, mogą one także dekorować torebki. Co więcej, coraz częściej breloczki spotykamy przy telefonach, a nawet zapięciach plecaków czy saszetek. Jako że staramy się, aby nasz sklep z koralikami zaopatrzony był we wszelkiego rodzaju półfabrykaty do biżuterii i rękodzieła, znajdziesz u nas też kółka i inne elementy do breloków.


Rodzaje akcesoriów do breloków

Bazy do breloków mogą przyjmować różną formę. Najprostsze są podwójne kółka, które klasycznie wykorzystywane są do łączenia kluczy. Rozginając kółeczko, możesz nawlec na nie, nie tylko klucze, ale także breloczek. Takie rozgięcie kółka do breloka bywa nieco trudne do wykorzystania, jednakże jest bardzo solidne i gwarantuje, że połączone elementy się nie rozdzielą.


Drugim popularnym rozwiązaniem są bazy do breloków w formie karabińczyka. Zapewniają one wygodne odpinanie i zapinanie breloków. Te elementy do breloka świetnie sprawdzą się w przypadkach breloczków do torebek czy plecaków. Możesz je z łatwością odpiąć i zamienić na inny breloczek. Karabińczyki możesz znaleźć połączone z innymi elementami do breloków. Zaliczymy do nich łańcuszki i kółka do breloczków, które umożliwiają zamontowanie większej ilości akcesoriów.


Warto także zwrócić uwagę na łamane kółka i inne kształty takie jak serca. Zasada ich działania jest taka sama jak w karabińczyku, jednakże różnią się one kształtem. Umożliwiają stworzenie dyskretniejszych i minimalistycznych breloczków.


Elementy do breloków w naszym sklepie internetowym

Wszystkie wyżej wymienione rodzaje akcesoriów do breloczków znajdziesz w tej kategorii. Warto zauważyć, że wśród nich znajdziesz zapięcia ze stali chirurgicznej, jak i ze zwykłego stopu metali. Produkty z obu tych stopów nie zawierają niklu, kadmu, czy ołowiu, a alergicy nie powinni się ich obawiać.


Wszystkie rodzaje baz do breloków znajdziesz w naszym sklepie w kilku rozmiarach. Co więcej, poza różnorodnością kształtów i rozmiarów naszych karabińczyków i kółek do breloków, oferujemy je w kilku wersjach kolorystycznych. W tej kategorii znajdziesz produkty w kolorze złota, srebra, platyny, stali chirurgicznej i antycznego brązu. Polecamy łączyć je z innymi półfabrykatami do biżuterii w korespondujących kolorach.


Jak wykorzystać kółka i akcesoria do breloków

Do naszych baz do breloków możesz dodać dowolne półfabrykaty. Sprawdzone są chwosty i pompony, które łatwo przemienią proste kółko do breloka w stylowy dodatek. Co więcej, jeśli marzy Ci się brelok z koralikami, jest na to kilka sposobów. Polecamy wykorzystanie koralików akrylowych i drewnianych, które są nie tylko lekkie, ale także odporne na upadki.


Tworząc brelok z koralikami, możesz nawlec koraliki na szpilkę jubilerską i stworzyć z nich drobne zawieszki. Alternatywnie, możesz zamienić dowolną bransoletkę w wristlet, wystarczy, że zamiast zapięcia dodasz do niej kółko do breloka. Oczywiście baza do breloka może zostać połączona z każdego rodzaju zawieszką, świetnie sprawdzą się nie tylko zawieszki z koralikami, ale także metalowe i emaliowane.


Zastosowanie baz do breloków i breloczków

Dzięki naszym bazom wykonasz breloki do kluczy, plecaka, torebki, saszetki czy ubrań. Nasze delikatne bazy z drobnymi karabinkami świetnie sprawdzą się jako dodatek do bluz z zamkiem. Z kolei masywniejsze kółeczka i karabińczyki sprawdzą się w tworzeniu ozdób do torebek. Kółeczka do breloczków oczywiście najlepiej sprawdzą się w dodatkach do kluczy.


Jednakże warto pamiętać, że akcesoria do breloków można wykorzystać na więcej sposobów niż jedynie ozdoby. Przypięty do dziecięcego plecaka breloczek może być podpisany imieniem i nazwiskiem Twojego dziecka lub zawierać Twój numer telefonu na wszelki wypadek. Kółka do breloków możesz przypinać do przedmiotów codziennego użytku, które łatwo się gubią np. do pomadek, pudełek na leki, czy portmonetek. Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #