Półfabrykaty do wyrobu biżuterii i koraliki do bransoletek - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty do biżuterii >
  • Bazy do breloków

Bazy do breloków

Baza do breloka to zazwyczaj kółko lub karabinek, dzięki któremu przymocujemy brelok wo wybranego przedmiotu. Najczęściej wybieranym kształtem tej bazy jest kółko do breloka. Inne modele posiadające zapięcie do breloka będą łatwiejsze w użyciu, jeżeli brelok mamy zamiar przeczepiać w różne miejsca. Aby wykonać breloczek do bazy wystarczy doczepić chwost, zawieszkę charms lub pompon. Oczywiście to nie jedyne metody, na bazę do breloka można założyć zawieszkę wykonaną w dowolnej technice biżuteryjnej.

Zastosowanie bazy do breloka

Dzięki tym bazom wykonasz breloki do kluczy, plecaków, torebek, saszetek czy ubrań. Bazy z małymi karabinkami świetnie sprawdzą się jako dodatek do ubrań z zamkiem. Grube kółka - karabinki sprawią, że brelok do torebki będzie wyglądał naprawdę stylowo. Kółko do kluczy to jedna z najczęściej przywożonych z wakacji pamiątek i rozdawanych materiałów reklamowych. Do bazy breloka możemy zamocować nie tylko ozdoby, ale też przedmioty codziennego użytku. Jeżeli zawsze szukasz w torebce szminki, zapalniczki, czy pudełka na leki- zaczep do niej bazę breloka, a następnie przyczep go w torebce, dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć gdzie jest. 

Personalizuj swoje akcesoria

Ręcznie robiony brelok to kolejna szansa personalizacji. Lubimy mieć rzeczy wyjątkowe, niepowtarzalne, zrobione specjalnie dla nas i pasujące do naszych zainteresowań. Na bazę do breloka możemy zaczepić dowolną zawieszkę, która będzie przypominała nam o wspaniałych wakacjach, ulubionej książce, czy ukochanej osobie. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.117.1 #